chrome firefox opera safari iexplorer

Євробачення-2017 пройде у Києві

09 вересня 2016 о 14:50

Оргкомітет з підготовки та проведення Євробачення-2017 назвав місто, яке буде проводити пісенний конкурс в Україні.

Про це у п'ятницю, 9 вересня, заявили під час прямої трансляції оголошення міста-господаря Євробачення-2017, пише Zaxid.net.

Як повідомив голова НТКУ Зураб Аласанія, Київ отримав 19 голосів членів оргкомітету, а Одеса – 2. Стало відомо, що конкурс відбудеться в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), який розташований на лівому березі Дніпра.

В оргкомітеті заявили, що ця локація має необхідні технічні та логістичні ресурси для створення належних умов проведення репетицій артистів, роботи журналістів та розміщення близько 11 тисяч глядачів і фанів.

Міністр культури України Євген Нищук додав, що важливою складовою у визначенні міста-переможця були фінансові гарантії.

Зазначається, що Київ має розвинену готельну інфраструктуру та зручну транспортну логістику для комфортного перебування в місті великої кількості гостей. Під час тижнів Євробачення гостей прийматимуть два міжнародних аеропорти – «Бориспіль» та «Київ».

Після оголошення конкурсу президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook привітав Киян і побажав жителям столиці провести пісенний Євробачення-2017 на найвищому рівні.

«Київ став містом-господарем конкурсу «Євробачення-2017»! Вітаємо та бажаємо киянам провести захід на найвищому рівні!» — йдеться у повідомленні.

26 січня

Інші дати
Михайло Жизневський
Активіст Євромайдану та журналіст, член Самооборони Майдану. Член організації УНА-УНСО, проживав у Білій Церкві. Загинув під час протистоянь на вулиці Грушевського в Києві. Герой України (посмертно)
Розгорнути
Народився Павло Кошиця (Порай-Кошиця)
(1863, с. Кирилівка, нині с. Шевченкове Черкаської обл. - 1904) - український оперний і камерний співак (тенор). Виконував оперні партії в театрах Росії, Італії, України. Був солістом Большого театру в Москві.
Розгорнути
Народився Іван Кулик (Ізраїль Юделевич)
(1897, м.Шпола Черкаська область – 1937) – український письменник, перекладач, громадський діяч. Автор збірки віршів «Мої коломийки», «Зелене серце», «В оточенні» та ін.
«Собі поети право залишають, Всі інші відкидаючи права: Належати до тих, кого вбивають, А не до тих, хто холодно вбива» (Леонід Первомайський)
Розгорнути