chrome firefox opera safari iexplorer

Євробачення-2017 пройде у Києві

09 вересня 2016 о 14:50

Оргкомітет з підготовки та проведення Євробачення-2017 назвав місто, яке буде проводити пісенний конкурс в Україні.

Про це у п'ятницю, 9 вересня, заявили під час прямої трансляції оголошення міста-господаря Євробачення-2017, пише Zaxid.net.

Як повідомив голова НТКУ Зураб Аласанія, Київ отримав 19 голосів членів оргкомітету, а Одеса – 2. Стало відомо, що конкурс відбудеться в столичному Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), який розташований на лівому березі Дніпра.

В оргкомітеті заявили, що ця локація має необхідні технічні та логістичні ресурси для створення належних умов проведення репетицій артистів, роботи журналістів та розміщення близько 11 тисяч глядачів і фанів.

Міністр культури України Євген Нищук додав, що важливою складовою у визначенні міста-переможця були фінансові гарантії.

Зазначається, що Київ має розвинену готельну інфраструктуру та зручну транспортну логістику для комфортного перебування в місті великої кількості гостей. Під час тижнів Євробачення гостей прийматимуть два міжнародних аеропорти – «Бориспіль» та «Київ».

Після оголошення конкурсу президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook привітав Киян і побажав жителям столиці провести пісенний Євробачення-2017 на найвищому рівні.

«Київ став містом-господарем конкурсу «Євробачення-2017»! Вітаємо та бажаємо киянам провести захід на найвищому рівні!» — йдеться у повідомленні.

5 лютого

Інші дати
Сергій Тимошенко
1881 –  український архітектор і суспільно-політичний діяч. Учасник визвольних змагань, член Української Центральної Ради. Автор проектів 400 споруд (церков у Галичині, будівель у стилі модерн).
Розгорнути
1585 – у Львові засноване Успенське Ставропігійське братство (Львівське братство)
Національно-релігійна громадська організація православних українських міщан Львова з 80-х рр. 16 ст. до 1788 р. Боротьба Львівського братства із засиллям духовенства у громадському і культурному житті була одним з проявів реформації в Україні. Братство виступало проти соціально-політичного гноблення та національно-релігійних утисків з боку польсько-шляхетської влади, намагалося створити у Львові міське самоврядування, незалежне від влади шляхетської Польщі. Збудувало визначну пам’ятку архітектури у Львові – Успенську церкву. Значну увагу приділяло розвитку українського образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Олександр Матросов
(1924, м. Дніпропетровськ - 1943), рядовий-піхотинець, Герой Радянського Союзу. 27 лютого 1943 р. у районі с. Чорнушки Псковської області знищив німецький дзот, спочатку кинувши 2 гранати, а потім прикривши його власним тілом. Подвиг Матросова став хрестоматійним прикладом самопожертви в ім"я Батьківщини.
Розгорнути
Народився Володимир Тимофієнко
1941 – дослідник української архітектури та містобудування XVIII–XX ст., доктор мистецтвознавства.
Розгорнути