chrome firefox opera safari iexplorer

У Європарламенті відкрилася виставка Івана Марчука

28 вересня 2016 о 09:51

Захід присвячено 25-й річниці Незалежності України, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

Виставка організована дипломатичними представництвами України у Бельгії за сприяння депутата Європарламенту, друга України бельгійського політика і журналіста Марка Демесмакера.

«Я хочу сказати: я зробив дуже багато полотен – біля п’яти тисяч. Це мені вдалося, тому що я живу усе життя за „чорним“ календарем. Тобто у моєму календарі немає червоного кольору. І у мене ніяких вихідних, ніяких свят. Я просто прив’язаний до мольберта», — сказав, зокрема, відвідувачам церемонії відкриття виставки український митець.

ukrinform.ua

 ukrinform.ua

У свою чергу, представник України при ЄС і посол у Бельгії Микола Точицький наголосив, що, у тому числі, такими заходами українці прагнуть вкотре нагадати світовому співтовариству, що держава стримує військову агресію Росії і є у форпості захисту Європи.

ukrinform.ua

 ukrinform.ua

Депутат Демесмакер, який неодноразово відвідував зону АТО, також запевнив, що друзі України у ЄС докладатимуть усіх зусиль для допомоги державі в умовах викликів та загроз.

 

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути