chrome firefox opera safari iexplorer

Україна продовжує підкорювати Паралімпійські ігри

13 вересня 2016 о 10:45

Українська збірна продовжує завойовувати медалі на Паралімпійських іграх у Ріо. У п'ятий день змагань жовто-синя команда здобула 12 нагород.

За вчорашній день Україна записала у свою колекцію 4 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі. У загальному заліку вітчизняні спортсмени закріпилися на третій сходинці із 22 золотими, 19 срібними та 20 бронзовими нагородами. Загалом – 61 медаль.

«Вітання нашим спортсменам з побажаннями набратись побільше сил та виступити завтра ще яскравіше! Вболіваємо за кожного!», — привітали українців у Національному паралімпійському комітеті.

Зазначимо, що Україна поступається на іграх лише Китаю, у якого 118 медалей, та Великій Британії з 63 нагородами.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Спорт в Україні

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути