chrome firefox opera safari iexplorer

Україна продовжує підкорювати Паралімпійські ігри

13 вересня 2016 о 10:45

Українська збірна продовжує завойовувати медалі на Паралімпійських іграх у Ріо. У п'ятий день змагань жовто-синя команда здобула 12 нагород.

За вчорашній день Україна записала у свою колекцію 4 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалі. У загальному заліку вітчизняні спортсмени закріпилися на третій сходинці із 22 золотими, 19 срібними та 20 бронзовими нагородами. Загалом – 61 медаль.

«Вітання нашим спортсменам з побажаннями набратись побільше сил та виступити завтра ще яскравіше! Вболіваємо за кожного!», — привітали українців у Національному паралімпійському комітеті.

Зазначимо, що Україна поступається на іграх лише Китаю, у якого 118 медалей, та Великій Британії з 63 нагородами.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Спорт в Україні

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути