chrome firefox opera safari iexplorer

В Одесі відкрили Музей баскетбольної слави

12 вересня 2016 о 14:49

У приміщенні одеської СДЮСШОР імені Бориса Литвака був відкритий Музей баскетболу. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт Федерації баскетболу України.

У Музеї можна побачити архівні фотографії з історії одеського баскетболу, кубки та медалі, які вигравали одеські баскетболісти в різні роки, колекцію баскетбольних сувенірів і багато іншого.

Зараз музей баскетбольної слави складається з трьох відділень — меморіального кабінету Бориса Литвака, залу слави СДЮСШОР імені Литвака, а також безпосередньо залу баскетбольної слави Одеси.

Відзначимо, що команди з Одеси — «БІПА-Мода» та МБК «Одеса» — чотири рази ставали чемпіонами України серед чоловічих команд.

Крім того, клуб «Хімік» з міста Южне Одеської області виграв два останніх чемпіонати української баскетбольної Суперліги.

Також МБК «Одеса» є переможцем NEBL (Східно-Європейської баскетбольної ліги) 2001 року, а «Хімік» в сезоні 2005/06 ставав фіналістом Кубка виклику ФІБА.

Борис Литвак — прославлений дитячий баскетбольний тренер і громадський діяч. Він пішов з життя у 2014 році.

 

28 жовтня

Інші дати
День визволення України від фашистських загарбників
Указ Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року
Розгорнути
Народився Майк (Михайло) Йогансен
(1896, м. Харків - 1937) – український поет. Автор збірок віршів “Д’горі”, “Революція”, “Пролог до комуни”, “Доробок”, «Ясен», та ін.
Непереможні хмари-гори Ломились, падали, росли В архіпелаги неозорі. і птиці линули в імлі. То вчора думка гасла в морі її навіки завезли Все вище,вище,вище д"горі Сереброкрилі кораблі» (Майк Йогансен)
Розгорнути