chrome firefox opera safari iexplorer

В столичному парку Слави створять Алею воїнської слави

23 травня 2012 о 12:46

Верховна Рада ухвалила постанову «Про створення Алеї воїнської слави у парку Вічної Слави міста Києва».

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення у вівторок проголосували 262 із 296 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

В даній постанові передбачено з метою забезпечення достойного увічнення пам`яті загиблих воїнів – визволителів у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років, вшанування безсмертного подвигу ветеранів війни їх мужності і звитяги, збереження та розвитку славних бойових традицій українського народу, посилення патріотичного виховання громадян України, збереження історичної правди, збереження гордості за воїнів-визволителів України від фашистської навали та формування загальнонаціональної єдності створити Алею воїнської слави у парку Вічної Слави міста Києва.

В постанові рекомендовано Кабінету міністрів України у двотижневий термін з дня прийняття цієї постанови створити організаційний комітет зі створення Алеї воїнської слави в парку Слави із залученням представників Міністерства оборони України, Київської міської державної адміністрації, Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, інших міністерств та відомств, громадських організацій.

Організаційний комітет має визначити порядок створення Алеї воїнської слави, перелік визначних воїнів для увічнення на Алеї воїнської слави та затвердити загальний вигляд пам`ятних знаків (бюстів).

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути