chrome firefox opera safari iexplorer

Киян запрошують на наймасштабнішу виставку фіалок в Україні

18 жовтня 2016 о 13:00

19-23 жовтня 2016 року в Києві, за адресою вул. Богдана Хмельницького 15 (Національний природознавчий музей НАН України, Археологічний музей) відбудеться фестиваль фіалок та інших кімнатних рослин.

У виставці братимуть участь колекціонери і селекціонери фіалок з усіх куточків України. В рамках події будуть представлені понад 1500 сортів квітучих фіалок та інших кімнатних рослин.

Це найбільша виставка фіалок в Україні, за кількістю представлених рослин і кількості учасників, переконують організатори — Громадська організація «Київський клуб любителів геснерієвих Студія Фіалки».

Цьогорічна виставка присвячена незвичним фіалкам, які вивели українські селекціонери, під назвою «Рандеву в кафе Сент-Поль».

Протягом виставки буде працювати безкоштовний консультаційний центр, де любителі квітів зможуть отримати усю необхідну інформацію щодо посадки, догляду та захисту кімнатних рослин.

Виставка працюватиме з 10:00 до 18:00.

Вхід на виставку безкоштовний.

randevu2016

 

28 жовтня

Інші дати
День визволення України від фашистських загарбників
Указ Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року
Розгорнути
Народився Майк (Михайло) Йогансен
(1896, м. Харків - 1937) – український поет. Автор збірок віршів “Д’горі”, “Революція”, “Пролог до комуни”, “Доробок”, «Ясен», та ін.
Непереможні хмари-гори Ломились, падали, росли В архіпелаги неозорі. і птиці линули в імлі. То вчора думка гасла в морі її навіки завезли Все вище,вище,вище д"горі Сереброкрилі кораблі» (Майк Йогансен)
Розгорнути