chrome firefox opera safari iexplorer

Киян запрошують на наймасштабнішу виставку фіалок в Україні

18 жовтня 2016 о 13:00

19-23 жовтня 2016 року в Києві, за адресою вул. Богдана Хмельницького 15 (Національний природознавчий музей НАН України, Археологічний музей) відбудеться фестиваль фіалок та інших кімнатних рослин.

У виставці братимуть участь колекціонери і селекціонери фіалок з усіх куточків України. В рамках події будуть представлені понад 1500 сортів квітучих фіалок та інших кімнатних рослин.

Це найбільша виставка фіалок в Україні, за кількістю представлених рослин і кількості учасників, переконують організатори — Громадська організація «Київський клуб любителів геснерієвих Студія Фіалки».

Цьогорічна виставка присвячена незвичним фіалкам, які вивели українські селекціонери, під назвою «Рандеву в кафе Сент-Поль».

Протягом виставки буде працювати безкоштовний консультаційний центр, де любителі квітів зможуть отримати усю необхідну інформацію щодо посадки, догляду та захисту кімнатних рослин.

Виставка працюватиме з 10:00 до 18:00.

Вхід на виставку безкоштовний.

randevu2016

 

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути