chrome firefox opera safari iexplorer

Киян запрошують на Всеукраїнську виставку в’язання «Тепла осінь»

28 вересня 2016 о 10:27

29 вересня у Будинку центру української культури та мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В) розпочне роботу Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь».

На відвідувачів чекає найбільше мистецьке зібрання в’язаних виробів, яке коли-небудь експонувалось в Україні, обіцяють організатори — Центр Української Культури та Мистецтва,бренд аксесуарів для майстрів в’язання «Sunny Onion».

«Тепла осінь» – це перша масштабна виставка в’язання в Україні, яка відбудеться саме в мистецькому форматі. На кількох виставкових поверхах будуть представлені найрізноманітніші в’язані вироби: одяг, взуття, аксесуари, іграшки, елементи декору тощо.

Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь» об’єднає майстрів з усіх куточків України – від знаних митців до початківців. Окрім виставки в’язаних виробів, там можна буде поспілкуватися з майстрами, відвідати майстер-класи, лекції тощо.

Детальніше про захід можна почитати ТУТ.

«Рідна країна»

31 травня

Інші дати
Народилася Олександра Смирнова-Замкова
(1880, м.Переяслав-Хмельницький – 1962) – український вчений паталогоанатом. Автор близько 90 праць, створила вчення про систему основної аргірофільної речовини, зробила важливі для науки висновки про природу розвитку тканин.
Буває, часом, сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, - оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно, чисто, незрадливо, усе як є – дорога, явори, усе моє, все зветься Україна. Така краса, висока і нетлінна, Що хоч спинись і з Богом говори. (Ліна Костенко)
Розгорнути