chrome firefox opera safari iexplorer

Киян запрошують на Всеукраїнську виставку в’язання «Тепла осінь»

28 вересня 2016 о 10:27

29 вересня у Будинку центру української культури та мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В) розпочне роботу Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь».

На відвідувачів чекає найбільше мистецьке зібрання в’язаних виробів, яке коли-небудь експонувалось в Україні, обіцяють організатори — Центр Української Культури та Мистецтва,бренд аксесуарів для майстрів в’язання «Sunny Onion».

«Тепла осінь» – це перша масштабна виставка в’язання в Україні, яка відбудеться саме в мистецькому форматі. На кількох виставкових поверхах будуть представлені найрізноманітніші в’язані вироби: одяг, взуття, аксесуари, іграшки, елементи декору тощо.

Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь» об’єднає майстрів з усіх куточків України – від знаних митців до початківців. Окрім виставки в’язаних виробів, там можна буде поспілкуватися з майстрами, відвідати майстер-класи, лекції тощо.

Детальніше про захід можна почитати ТУТ.

«Рідна країна»

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути