chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь»

Дата події:29 вересня – 29 жовтня 2016
Місце події:Будинок Центру Української Культури та Мистецтва (, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал) www.dolesko.com
Більше про подію:

Що побачите? ВСЕ! Мініатюрні в’язані іграшки розміром менше горошини, в’язання на величезних (в людський зріст!) спицях, в’язані картини, вбрання, іграшки, прикраси та багато іншого. Усе це розмаїття в’язаних виробів неможливо побачити на ярмарках, бо ми представляємо не просто Майстра – ми представляємо Митця!

На вас чекає найбільше мистецьке зібрання в’язаних виробів, яке коли-небудь експонувалось в Україні!

Сьогодні в Україні відбувається небувалий сплеск інтересу до в’язання. Все більше людей починає займатись цим видом рукоділля. Відкриваються змістовні курси, проводяться захоплюючі майстер-класи. Але все це досі відбувалося в глибині, лише серед зацікавлених. Настав час це виправити. Адже в’язання – надзвичайно красивий вид мистецтва!

«Тепла Осінь» – це перша масштабна виставка в’язання в Україні, яка відбудеться саме в мистецькому форматі. Ми маємо за мету показати в’язання як сучасне мистецтво, сповнене нових та цікавих змістів, які неправильно сприймати виключно в ужитковому ключі. Мало хто задумується про те, скільки неймовірних речей можна створити, маючи в руках клубок ниток та пару спиць. Але ми наочно продемонструємо найнеймовірніші зразки в’язання!

На кількох виставкових поверхах будуть представлені найрізноманітніші в’язані вироби: одяг, взуття, аксесуари, іграшки, елементи декору тощо.

Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь» об’єднає майстрів з усіх куточків України – від знаних митців до початківців. Ви зможете побачити захоплюючу виставку в’язаних виробів, поспілкуватися з майстрами, відвідати майстер-класи, лекції тощо.

Відкриття виставки: 29 вересня о 18:00

Організатори: Центр Української Культури та Мистецтва; бренд аксесуарів для майстрів в’язання «Sunny Onion».

Генеральний медіа-партнер: Видавництво «Бурда Україна».

Графік заходів у межах «Теплої осені»

4 жовтня, 15:00 Майстер-клас «В’язання гачком серветки для «чайників»,
Алла Літкова;

5 жовтня, 12:00 Ознайомча екскурсія виставкою «Тепла осінь», Олеся Вершигора;

6 жовтня, 13:00 Лекція про проект «Восьминіжки» та майстер-клас із в’язання іграшок-восьминіжок, Олександра Балясна (БФ «Восьминіжки) та Поліна Заглада;

7 жовтня, 16:00 Майстер-клас «В’язання гачком», Надія Мельничук;

8 жовтня, 13:00 Майстер-клас «В'язання гачком корзини з трикотажної пряжі», Анна Попович;

11 жовтня, 11:00 Читання затишних казок для дітей, Тетяна Стус;

12 жовтня, 15:00 Майстер-клас «В’язання овочів гачком», Поліна Заглада;

14 жовтня, 13:00 Майстер-клас «В’язання спицями», Юлія Тулуб;

15 жовтня, 13:00 Лекція «Тренди в'язання, роль кольору у виробі»,
Альона Соверткова;

18 жовтня, 16:00 Майстер-клас «В’язання гачком шарфу oversize»,
Олеся Вершигора;

19 жовтня, 12:00 Ознайомча екскурсія виставкою «Тепла осінь»,
Олеся Вершигора;

22 жовтня, 12:00 Лекція «Стильне фото виробу в інстаграм», Христина Клочай;

25 жовтня, 15:00 Майстер-клас із в’язання гачком «Слінгобуси», Поліна Заглада;

27 жовтня, 15:00 Майстер-клас із в’язання гачком «Мандала», Поліна Заглада;

29 жовтня, 15:00 Творча зустріч із майстрами-учасниками Виставки.

*Участь у майстер-класах та лекціях можуть брати лише дорослі.

Дізнатись умови участі та записатись на лекції, майстер-класи, екскурсії можна за № тел. (044) 425-12-66, 093-49-53-756.

Запис – обов’язковий.

Ласкаво просимо!

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути