chrome firefox opera safari iexplorer

Лишився місяць для голосування за 7 найкращих історичних міст і містечок

07 жовтня 2016 о 09:30

Як відомо, до 7 листопада включно на офіційному сайті акції «7 чудес України» триватиме Інтернет-голосування за найкращі історичні міста та містечка.

Паралельно відбуватиметься анкетування експертів, адже переможці акції традиційно визначатимуться за результатами Інтернет-голосування та опитування експертів (50/50).

А офіційне оголошення переможців всеукраїнської акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» відбудеться в День української писемності та мови, 9 листопада, — нагадує ініціатор акції «7 чудес України», голова Оргкомітету Микола Томенко.

Церемонія нагородження переможців акції відбудеться у Києві, на території Києво-Печерської лаври, яка увійшла до 7 історико-архітектурних чудес України.

За місяць до завершення голосування, топ-10 історичних містечок за Інтернет-голосуванням виглядає так:

  • Хуст (Закарпатська обл.)
  • Біла Церква (Київщина)
  • Галич (Івано-Франківська обл.)
  • Диканька (Полтавська обл.)
  • Канів (Черкаська обл.)
  • Ніжин (Чернігівська обл.)
  • Бердянськ (Запорізька обл.)
  • Святогірськ (Донецька обл.)
  • Теребовля (Тернопільська обл.)
  • Жовква (Львівська обл.)

Вже презентували свої історичні надбання для журналістів такі міста: Бердичів, Ніжин, Бердянськ, Жовква, Біла Церква, Хуст, Сатанів, Канів, Теребовля і сьогодні — Галич. На черзі – прес-тур у Диканьку.

Як відомо, спочатку планувалося оголосити переможців акції 27 вересня, в День туризму. Проте, у зв’язку зі зверненнями місцевих громад міст-учасників фіналу цієї акції, які не встигали представити журналістам та громадськості свої міста під час прес-турів, Оргкомітетом було ухвалене рішення відтермінувати оголошення переможців до листопада.

«Рідна країна»

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути

Новини Дивитися всі