chrome firefox opera safari iexplorer

Стартувало голосування за 7 найкращих міст та містечок України!

01 червня 2016 о 14:51

1 червня 2016 року стартував другий етап акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Зокрема, члени Оргкомітету акції оголосили 21 фіналіста акції та повідомили про початок Інтернет-голосування на сайті www.7chudes.in.ua.

Нагадаємо, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» – це вже V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна». У попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.).

В акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка пройде у 2016 році, беруть участь ті міста і містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

1-06-2016

«А загалом ця акція пройде під гаслом «Мандруйте Україною. Відпочивайте в Україні. Любіть Україну!», – повідомив голова Оргкомітету Микола Томенко.

Члени Оргкомітету: Жанна Боднарук, Микола Томенко, Олександр Харченко, Любомир Михайлина, Віктор Набруско

Члени Оргкомітету: Жанна Боднарук, Микола Томенко, Олександр Харченко, Любомир Михайлина, Віктор Набруско

З 1 березня до 1 червня Оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь в цій акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо.

Анатолій Хостікоєв, Жанна Боднарук, Микола Томенко, Олександр Харченко

Анатолій Хостікоєв, Жанна Боднарук, Микола Томенко, Олександр Харченко

Отож, за рішенням Оргкомітету, до списку фіналістів увійшов такий 21 об’єкт  (ЗА АБЕТКОЮ):

  1. Балта (Одеська обл.)
  2. Бердичів (Житомирська обл.)
  3. Бердянськ (Запорізька обл.)
  4. Берислав (Херсонська обл.)
  5. Біла Церква (Київська обл.)
  6. Вижниця (Чернівецька обл.)
  7. Володимир-Волинський (Волинська обл.)
  8. Галич (Івано-Франківська обл.)
  9. Глухів (Сумська обл.)
  10. Диканька (Полтавська обл.)
  11. Жовква (Львівська обл.)
  12. Канів (Черкаська обл.)
  13. Ніжин (Чернігівська обл.)
  14. Ольвія (Миколаївська обл.)
  15. Петриківка (Дніпровська обл.)
  16. Сатанів (Хмельницька обл.)
  17. Святогірськ (Донеьцка обл.)
  18. Сковородинівка (Харківська обл.)
  19. Теребовля (Тернопільська обл.)
  20. Тульчин (Вінницька обл.)
  21. Хуст (Закарпатська обл.)

Під час другого етапу акції (з 1 червня до 25 вересня 2016 року) на офіційному сайті акції триватиме голосування, де кожен зможе обрати зі списку фіналістів свої 7 найкращих історичних міст України. Також відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів.

На заключному етапі акції відбудеться підведення підсумків за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). І 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення семи переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua .

«Рідна країна»

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути