chrome firefox opera safari iexplorer

У цьому році назвуть 7 найкращих замків України

06 січня 2011 о 12:53

Заступник Голови ВР, Голова Оргкомітету акції «7 чудес України» Микола Томенко повідомив, що Оргкомітет на своєму засіданні узгодив процедуру проведення акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» у 2011 році.

Так, згідно узгодженого плану, ІІ етап акції, під час якого відбувається представлення областями своїх номінантів, триватиме до Дня незалежності.

Нагадаємо, журналісти та експерти під час прес-турів у 2010 році вже мали змогу побачити конкурсантів Хмельниччини, Чернігівщини, Волині, Рівненщини, Києва, Львівщини та Тернопільщини. У 2011 році відбудуться прес-тури у решті регіонів.

До Дня незалежності, за результатами презентацій та опитування 100 експертів у галузі туризму, архітектури, історії і культури, буде оголошено фіналістів акції, до числа яких увійде 7 кращих замків, 7 фортець, 7 палаців, а також 7 об’єктів, що потребують невідкладної допомоги від держави та інвестицій.

Після цього розпочнеться голосування у відкритому режимі на сайті (7chudes.in.ua), яке триватиме до 1 грудня 2011 року.

1 грудня 2011 року, в день 20-річчя Всеукраїнського референдуму про незалежність України буде оголошено 7 переможців акції.

Нагадаємо, що, за правилами конкурсу, переможців визначають шляхом експертного та Інтернет-голосування (50/50).

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути