chrome firefox opera safari iexplorer

У цьому році назвуть 7 найкращих замків України

06 січня 2011 о 12:53

Заступник Голови ВР, Голова Оргкомітету акції «7 чудес України» Микола Томенко повідомив, що Оргкомітет на своєму засіданні узгодив процедуру проведення акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» у 2011 році.

Так, згідно узгодженого плану, ІІ етап акції, під час якого відбувається представлення областями своїх номінантів, триватиме до Дня незалежності.

Нагадаємо, журналісти та експерти під час прес-турів у 2010 році вже мали змогу побачити конкурсантів Хмельниччини, Чернігівщини, Волині, Рівненщини, Києва, Львівщини та Тернопільщини. У 2011 році відбудуться прес-тури у решті регіонів.

До Дня незалежності, за результатами презентацій та опитування 100 експертів у галузі туризму, архітектури, історії і культури, буде оголошено фіналістів акції, до числа яких увійде 7 кращих замків, 7 фортець, 7 палаців, а також 7 об’єктів, що потребують невідкладної допомоги від держави та інвестицій.

Після цього розпочнеться голосування у відкритому режимі на сайті (7chudes.in.ua), яке триватиме до 1 грудня 2011 року.

1 грудня 2011 року, в день 20-річчя Всеукраїнського референдуму про незалежність України буде оголошено 7 переможців акції.

Нагадаємо, що, за правилами конкурсу, переможців визначають шляхом експертного та Інтернет-голосування (50/50).

21 березня

Інші дати
Яків Гандзюк
1873 – видатний український військовий діяч, генерал-майор. Одним із перших на Південно-Західному фронті українізував російську дивізію, яка ввійшла до складу Першого українського корпусу генерал-лейтенанта П.Скоропадського.
Розгорнути
Народився Олександр Лотоцький (Білоусенко)
1870 – український письменник, науковець, державний діяч, активний захисник української мови й письменства. Укладач читанок-хрестоматій; автор казок, оповідань за фольклорними мотивами.
Розгорнути
Народився Модест Мусоргський
1839 – російський композитор. На українську тему написав оперу «Сорочинський ярмарок»; першим із російських композиторів звернувся до творчості Т. Шевченка – на тексти фрагментів із поеми «Гайдамаки» написав пісні «Гопак» та «На Дніпрі».
Розгорнути
Народився Олексій Шовкуненко
(1884, м. Херсон – 1974) - український живописець майстер пейзажу і портрета, педагог. Автор картин «Дніпробуд», «Одеський суднобудівний завод», «Осінні квіти», «Конча-Заспа», портрети В.Заболотного, М.Рильського, С.Ковпака, М.Лисенка.
Розгорнути