chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні назвуть кращі 7 замків, фортець і палаців України

01 грудня 2011 о 00:15

1 грудня 2011 року о 13.00 відбудеться церемонія оголошення та нагородження переможців акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Під час заходу буде представлено 7 чудес України у рубриці «Замки, фортеці, палаци» та вручено спецномінації.

Церемонія нагородження відбудеться 1 грудня о 13.00 в приміщенні Митрополичої Палати заповідника Софія Київська за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 24.

Акредитація для засобів масової інформації проводиться до 10.00 1 грудня за телефонами 255-31-21; 255-20-20.

...

Нагадаємо, 22 серпня цього року було визначено фіналістів акції «7 чудес України: замки, фортеці палаци», якими стали 7 найкращих замків, 7 фортець та 7 палаців.

Наразі триває останній день Інтернет-голосування за визначення переможців.

На сьогодні «десятка» лідерів виглядає так:

Остаточних переможців, за умовами акції, буде визначено за сумою показників експертних голосів і кількості відданих громадянами Інтернет-голосів (50/50).

Тобто, шанс потрапити до сімки переможців матимуть ті об’єкти, за які отримають найбільше голосів як громадян через голосування на офіційному сайті акції, так і експертів через результати відповідного опитування.

Микола Томенко повідомив, що на сьогодні триває опитування експертів у галузі туризму, архітектури, історії і культури зі всіх областей України.

Віце-спікер також розповів, що після нагородження переможців, Оргкомітет готує видання брошури «7 чудес України: Україна – країна див», що вийде українською, російською, англійською та німецькою мовами. В ній будуть представлені переможці та фіналісти акції.

Ця брошура буде безоплатно поширюватися у дипломатичних представництвах та готелях у період проведення ЄВРО-2012.

«Рідна країна»

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути