chrome firefox opera safari iexplorer

Десятка лідерів тижневого голосування за 7 історичних міст та містечок України

08 червня 2016 о 09:56

Тиждень тому, 1 червня 2016 року, стартувало Інтернет-голосування серед 21 фіналіста акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

На сьогодні десятка лідерів голосування виглядає так:

  • Хуст (Закарпатська обл.)
  • Біла Церква (Київщина)
  • Галич (Івано-Франківська обл.)
  • Канів (Черкаська обл.)
  • Диканька (Полтавська обл.)
  • Теребовля (Тернопільська обл.)
  • Святогірськ (Донецька обл.)
  • Жовква (Львівська обл.)
  • Володимир-Волинський (Волинська обл.)
  • Бердянськ (Запорізька обл.)

Нагадаємо, під час другого етапу акції (з 1 червня до 25 вересня 2016 року) на офіційному сайті www.7chudes.in.ua триватиме голосування, де кожен зможе обрати зі списку фіналістів свої 7 найкращих історичних міст України. Також відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів.

На заключному етапі акції відбудеться підведення підсумків за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). І 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення семи переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua.

Детальніше про акцію читайте ТУТ.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути