chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра стануть відомі 7 чудес Києва

26 вересня 2013 о 09:51

У п’ятницю, 27 вересня 2013 року, о 13:00 в Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» розпочнеться урочиста церемонія оголошення і нагородження переможців акції «7 чудес Києва».

Про це повідомляє Оргкомітет акції.

Місце проведення церемонії: Церква святого Миколи (Микільська церква): вул. Лаврська, 15, корп. 25.

Як відомо, переможці акції визначатимуться за сумою балів (50/50) Інтернет-голосування на офіційному сайті 7chudes.in.ua та анкетування експертів у галузі туризму, краєзнавства, історії тощо.

Нагадаємо, «7 чудес Києва» — це вже ІV етап всеукраїнської акції «7 чудес України», яка була започаткована у 2007 році Фондом Миколи Томенка «Рідна країна».

За цей час були визначені «7 історико-архітектурних чудес України», «7 природних чудес» та «7 чудес України: замки, фортеці, палаци».

За традицією, про переможців акції «7 чудес Києва» (як і про переможців попередніх акцій) будуть відзняті телевізійні передачі та видрукувана поліграфічна продукція – буклети, календарі тощо.

Співорганізатор акції «7 чудес Києва» – Муніципальна ліга Києва.

Для представників ЗМІ на церемонію нагородження потрібна акредитація: за тел. 284.97.17 (до 18:00 26 вересня).

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути