chrome firefox opera safari iexplorer

Переможців «7 чудес Києва» буде нагороджено 26 вересня

07 серпня 2013 о 11:57

Нагородження переможців акції «7 чудес Києва» відбудеться на День туризму — 26 вересня у Національному заповіднику «Києво-Печерська Лавра».
«Враховуючи численні звернення до організаційного комітету представників громадськості, акцію «7 чудес Києва» буле продовжено. Планується, що нагородження переможців ми проведемо на День туризму — 26 вересня у Національному заповіднику «Києво-Печерська акція». До цього часу кожен бажаючий може проголосувати на сайті 7chudes.in.ua за вибрану пам’ятку», — повідомив голова оргкомітету акції, народний депутат України Микола Томенко.
За його словами, для голосування у акції визначено 30 номінантів. На даний момент у Інтернет-опитуванні лідирують: Андріївська церква, Будинок з химерами, Києво-Печерська лавра, Андріївський узвіз, Софія Київська, Михайлівський Золотоверхий собор, Києво-Могилянська академія. Визначення переможців відбувається за результатами Інтернет-голосування та опитуванням 100 експертів у галузі туристичної справи.
«7 чудес Києва» — це вже ІV етап всеукраїнської акції «7 чудес України», який триватиме у 2013 році з метою визначення визначних історико-архітектурних об’єктів столиці України, які свого часу відігравали важливу роль в історії міста та досі залишаються його прикрасою. Акція стартувала 13 травня цього року. Її завданням є відкриття широкому загалу визначних об’єктів столиці, їх пропагування та збереження. Оргкомітет спеціально вирішив використати для проведення цієї акції весняно-літній період, щоб показати унікальні місця Києва та залучити киян і гостей столиці до пізнання цього міста», — зазначив Микола Томенко.
За традицією, про переможців акції буде знятий відеофільм і видрукувана поліграфічна продукція, покликана популяризувати вітчизняний туризм.

8 травня

Інші дати
Микола Козловський
1921 –  український майстер фотографічних справ. Лауреат Шевченківської премії за фотоальбом «Києве мій».  
Розгорнути
Народився Данило Лідер
(1917, с. Вікторівка, Росія - 2002) - художник театру, педагог. Народний художник України. Серед найвідоміших робіт: оформлення вистав "Ярослав Мудрий" І. Кочерги, "Король Лір" В. Шекспіра, "Дядя Ваня" А. Чехова, "Візит старої дами" Ф. Дюрренматта, "Тев'є-Тевель" за Шолом Алейхемом.
Розгорнути
Народилася Надія Кибальчич
(1878, с. Ясногород Житомирської обл. - 1914) - українська письменниця, перекладачка. Автор книжок "Поезії", "Дитячі оповідання", "Малий Ніно", "Спогади кота Сивка" та ін.
Розгорнути
Народився Василь Вовк-Карачевський
(1834, с. Дуболучівка Чернігівської обл. - 1893) - український громадсько-культурний діяч, публіцист, перекладач, Автор публіцистичних сатей, історичних досліджень ("Канів і його коротка історія"), перекладів праць М. Костомарова, М. Дашкевича, В. Антоновича.
Розгорнути