chrome firefox opera safari iexplorer

В Києві, Львові та Одесі ввели «картку туриста»

27 жовтня 2016 о 10:50

Картка знижок від компанії City Card на екскурсії, проїзд у громадському транспорті і проживання в готелях, а також пропуск в різні музеї, на виставки і т. д з'явилася в Києві, Львові та Одесі.

При цьому ще одна карта, тільки іншого формату, буде працювати і на території гірськолижних і чорноморських курортів, надаючи знижки на проживання та ресторани.

Також Готується запуск мобільного додатку.

Виглядає карта від City Card як звичайна пластикова картка, на якій записаний код, що зберігає інформацію про партнерські послуги в тому чи іншому місті або ж курорті. А серед останніх варто відзначити: для любителів активного відпочинку – Буковель, Драгобрат Славське; для тих, хто зацікавлений в оздоровчому відпочинку – Моршин, Шешори та Трускавець; для літнього відпочинку на морі – Затока, Лазурне, Коблево і т. д. Список партнерів буде постійно оновлюватися, а сама картка – єдину дисконтну і city pass – можна придбати на різну кількість днів, що буде вигідно як туристам, зацікавленим у відвідуванні всіх визначних пам'яток міста і комфортному проживанні, так і жителям України, які хочуть краще пізнати своє власне місто або відправляються в інше на вихідні

Джерело: ukrinform.ua
Розділи: Туристичні новини

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути