chrome firefox opera safari iexplorer

Київ у травні вводить пластикову туристичну картку знижок «Сіti Card»

24 квітня 2013 о 13:11

У травні Київ введе пластикову міську туристичну картку лояльності, яка надає численні привілеї та переваги туристам.

Про це повідомив керівник проекту «Сіti Card» в Україні Ігор Гриус.

«10-15 травня Київ введе туристичну пластикову картку «Сіti Card», яка буде продаватися у всіх туристичних місцях Києва, в аеропортах та вокзалах», — повідомив Гриус.

За його словами, до кожної картки буде додаватися буклет-путівник із головними визначними пам'ятками та музеями, ресторанами і готелями.

Керівник проекту повідомив, що завдяки цій картці туристи зможуть отримати знижки на проживання в готелях Києва від 10-ти до 20%, в ресторанах — від 10-ти до 30-ти та 10% — на проїзд у таксі та безкоштовний вхід до всіх музеїв Києва з можливістю отримати безкоштовні англомовні екскурсі.

До партнерів проекту наразі увійшли 70 організацій, 30 з яких будуть працювати для туристів безкоштовно.

Ігор Гриус також повідомив, що Київ стане першим містом, яке введе таку карточку. Компанія планує запустити аналогічні проекти в Одесі та Львові.

Як зазначив Дмитро Колос, директор товариства «Айлес Сіті кард» — компанії, яка здійснює в Україні цей проект, така карточка є «світовим знаком якості, бо туристи знають, що там приймають участь перевірені заклади, які надають туристам комфорт і якісний сервіс». За словами Колоса, такою карткою користуватися престижно.

У свою чергу, начальник управління туризму КМДА Тетяна Слишик зауважила, що зазначений проект проходить під егідою міської влади. Завдяки такій карточці Київ планує утримати минулорічні позиції відвідування іноземних туристів — 2 млн 800 тис. осіб.

На прес-конференції повідомили, що картки будуть продаватися і в режимі он-лайн, завдяки чому іноземний турист може заздалегідь забронювати в Києві готель. Картка терміном на три дні коштуватиме 200 гривень. На 7 днів — від 300 до 400 гривень.

Анастасія Кришньовська

5 листопада

Інші дати
5 листопада відзначають:
  • Всесвітній день поширення інформації про проблему цунамі.
  • Розгорнути
    1953 – урочисте відкриття мосту Патона у Києві
    Єген Патон (4 березня 1870, Ніцца, Франція – 1953) - вчений, фахівець в галузі мостобудування та електрозварювання. Під керівництвом Є.Патона в Києві збудований міст через Дніпро, названий згодом його ім’ям.
    Розгорнути
    Народився Дмитро Мирон-Орлик
    (1911, с. Рай, Тернопільська область – 1942) – громадський і військовий діяч ОУН, публіцист.
    «Хай згинуть наші імена, щоб тільки жила вічно Українська нація! » (Дмитро Мирон-Орлик)
    Розгорнути
    Народився Яків Щоголів (Щоголев)
    (1823, м. Охтирка Сумської обл. - 1898) - український поет. Автор збірок "Ворскло. Лірена поезія", "Слобожанщина", поезій для дітей. Багато його віршів стали піснями ("Пряха", "Осінь" та ін.)
    Розгорнути
    Народився Ігор Дзеверін
    (1929, с. Драбів Черкаської області, - 2001) - український літературознавець, критик, упорядник творів І. Франка.
    Розгорнути