chrome firefox opera safari iexplorer

Києво-Печерський заповідник проведе семінар з аудіодискрипції

24 листопада 2016 о 14:23

Організаторами безкоштовного семінару є Національний Києво-Печерський історико- культурний заповідник, Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів» спільно з Державною агенцією промоції культури України.

Семінар проводитиме Оксана Потимко − керівник Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка», кандидат історичних наук, заслужений працівник соціальної сфери.

Семінар є навчально-практичним заходом для музейних працівників та екскурсоводів. Під час семінару слухачів навчатимуть коментувати твори мистецтва, музейні експозиції та архітектурні пам’ятки для осіб, які не бачать. Соціально-мистецька послуга, яка дозволить незрячим «побачити» недоступні на перший погляд об’єкти візуального ряду має назву «аудіодискрипція». У світі аудіодискрипцію застосовують вже понад 30 років, на українських теренах − лише з 2013 року.

Протягом 2013– 2016 років у Львівській області аудіодискрипцію було запроваджено в театрах, музеях, кінотеатрах, а також під час проведення екскурсій.

Семінар відбудеться 29 листопада 2016 року, з 11-ої до 12-ої години, у конференц-залі корпусу № 8 Києво-Печерського заповідника за адресою: вул. Лаврська, 9.

З питаннями, будь ласка, звертайтеся до відділу музейно-освітньої роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за телефонами: (044) 406-63-59, (044) 406-63-66.

Розділи: Суспільство

17 жовтня

Інші дати
17 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів
Розгорнути
Народився Володимир Жаботинський
(1880, м. Одеса – 1940) – єврейський письменник і публіцист, ідеолог та один з лідерів сіоністського руху.
Розгорнути
Народився Яків Головацький
(1814, с. Чепелі, Львівська область – 1888), український лінгвіст, етнограф, фольклорист, поет, священик і педагог. Співзасновник об»єднання «Руська трійця», співавтор збірника «Русалка Дністровая». Найважливіша праця «Народні пісні Галицької і Угорської Русі. кн. 1-4.»
Солоденька рідна мово, Як би-м тя рад вчути! Із глубини серця свого Рад би-м піснь добути. Проспіваю співаночки, Де-но які знаю, Як би-м учув голосочок Із рідного краю. (Яків Головацький)
Розгорнути