chrome firefox opera safari iexplorer

Насправді підтримка України міжнародною спільнотою суттєво зменшилась

16 листопада 2016 о 13:57

У владі стратеги й тактики геополітичного та інформаційного просування адекватної позиції держави та позитивного іміджу України у світі складаються, в основному, з аматорів, заочників і дилетантів. Тому їх вистачило лише на оприлюднення списку країн, які не підтримали Резолюцію ООН про порушення прав людини в Криму від 15 листопада 2016 року.

Насправді — це резолюція на підтримку територіальної цілісності України, та найважливіше, що аналогічна резолюція голосувалася в ООН 27 березня 2014 року!

Саме те — перше і базове — голосування в нашому геополітичному позиціонуванні ми постійно аналізували на моїх лекціях і семінарах у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Проте, у відповідних міністерствах і відомствах, певно, на стратегію часу не було, бо треба було обґрунтовувати безальтернативність Мінських угод...

Так от: при голосуванні 2014-го року Україна мала ПІДТРИМКУ 100 країн, ПРОТИ- 11країн,утрималось — 58 країн. Список країн, які нас підтримали, і які були проти, можна переглянути тут.

За більш як два з половиною роки «енергійної й професійної роботи» за аналогічну за змістом Резолюцію ООН маємо ПІДТРИМКУ 73 країн,ПРОТИ -23країни,утрималось — 76.

Ще одне сумне голосування, яке виявило ширше коло «латентних» прихильників Росії у питанні Криму, стосувалося ініціативи Білорусі взагалі не розглядати цю Резолюцію. І набрала така позиція вже 31 голос відповідних країн.

Отож підсумовуємо: за період діяльності з березня 2014 по листопад 2016 проукраїнська влада ВТРАТИЛА 27 країн-союзників, натомість Росія ДОДАЛА 12 країн до прямих прихильників Російської окупації Криму.

Найсумніше, що до категорії прямих союзників Росії у Кримському питанні перейшли Казахстан і Узбекистан. Раніше з країн СНД були лише Білорусь і Вірменія.

Також у переліку недружніх до України у питанні Криму з’явилися такі впливові світові гравці, як Китай, Індія, Іран... Є й перша європейська недружня до нас країна — Сербія...

Висновки:

— влада не сформувала та не забезпечила системної діяльності у геополітичній сфері;

— кадрова дипломатична політика (а часами її повна відсутність) не витримує жодної критики;

— інформаційна політика держави залишається на рівні декларацій...

НАСТАВ ЧАС РОБИТИ ВИСНОВКИ!

P.S. Щойно прочитав черговий допис про те, голосування в ООН це «велика перемога влади». Ну це, друзі, вже «клінічна неадекватність»!

tomenko-1Микола Томенко, громадський та політичний діяч України

20 вересня

Інші дати
Наталія Лотоцька 
1938 – театральна актриса. Лауреат Шевченківської премії. Ролі: Пріська («Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненка), Хведоска («Дві сім’ї» М. Кропивницького), Поліксена («Кассандра» Лесі Українки) та ін. Ведуча передачі Українського радіо «Від суботи до суботи» (понад 30 років). 
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути