chrome firefox opera safari iexplorer

У 2016 році в Україні ліквідували 16 банків

24 листопада 2016 о 12:40

У 2016 році Національний банк України прийняв рішення щодо ліквідації 16 банків, із них три банки обрали шлях самоліквідації. Про це повідомили в НБУ у відповідь на запит Тижня.

Водночас, згідно з текстом, рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про запровадження тимчасової адміністрації були прийняті щодо 13 банків.

«Сьогодні в Україні здійснює діяльність 98 банків», – наголосили в НБУ.

Нагадаємо, у червні правління Національного банку України вперше прийняло рішення про надання згоди на ліквідацію «Фінанс банку» й «Інвестиційно-трастового банку» за ініціативою власників і відкликання їхніх ліцензій. А вже в листопаді НБУ дозволив самоліквідуватися великому комерційному банку – «Фінексбанку».

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути