chrome firefox opera safari iexplorer

В Івано-Франківську відкрили пам'ятник Небесній Сотні — без пафосу і зворушливо. ФОТО

23 листопада 2016 о 11:37

В Івано-Франківську відкрили пам'ятний знак Небесній Сотні — без янголів та калини, просто і по суті.

Меморіальний знак розміщено на стіні будинку, в якому розташовуються місцеві облрада і адміністрація, повідомляє texty.org.ua.

«Часто в західних країнах дивишся на сучасні монументи і пам'ятники, такі цікаві за формою та ідеєю, і думаєш, коли в нас дозволять зробити щось цікаве, — написав у своєму FB користувач Максим Баландюх. — І тепер — Є!».

Скромний меморіал являє собою силуети багатьох людей. Його верх — дзеркальна поверхня, у якій можна побачити своє відображення.

Низ пам'ятного знаку зроблено з каменю, на якому наведено різні цитати — переважно з Фейсбуку — очевидців революційних подій зими 2013-14 років.

Автори меморіального знаку — Юлія та Володимир Семківи.

Всі фото: Богдан ДОСЮК
Розділи: Суспільство

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути