chrome firefox opera safari iexplorer

В Івано-Франківську відкрили оновлений «Острів кохання»

13 жовтня 2014 о 19:41

Сьогодні, 13 жовтня, в Івано-Франківську посеред міського озера відкрили оновлений «Острів закоханих». Його реконструювали та оновили завдяки ініціативі місцевої молоді. На острові з нагоди відкриття читатимуть вірші та співатимуть пісні.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Вікторія Гордієнко, відвідувачів при вході зустрічав мім, який роздавав записки з любовним передбаченням, а ведучі свята зачитали легенду про «Острів кохання».

Проект з реконструкції острова ініціював молодіжний виконком Івано-Франківська, прибирати острів комунальникам допомагала молодь міста. На клаптику суші посеред озера розчистили дерева і кущі, встановили декоративні ліхтарі, виклали доріжки та встановили лавочки. За задумом, острів стане місцем відпочинку для всього міста.

«Ми раді, що нам вдалось оновити острів. Це була молодіжна ініціатива, але на неї позитивно відреагували. Від початку реалізації ідеї і до втілення її в життя минуло близько трьох років. Реконструкція відбувалась в літній період. Сподіваємось, що «Острів кохання» стане родзинкою Івано-Франківська, тут зможуть прогулюватись пари, друзі, крім того це місце буде творчим острівцем. Тут вже проводили творчі вечори, читання поезії, вони відбуватимуться і надалі», – розповіла голова Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому Ірина Рабарська.

З нагоди відкриття острів прикрасили квітами та арками. Ввечері тут співатимуть місцеві гурти, а творча молодь читане вірші.

«Мені подобається, що в нас є «Острів кохання», що сюди зможуть приходити пари, милуватись озером і відпочивати», – зазначила іванофранківчанка Світлана.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути