chrome firefox opera safari iexplorer

Європейська рахункова палата поставила під сумнів ефективність масштабної фінансової допомоги Україні

07 грудня 2016 о 15:06

У звіті європейських аудиторів, оприлюдненому у середу, 7 грудня, йдеться про те, що програма допомоги, ініційована 2007 року, дає лише обмежений ефект, повідомляє DW.COM.

«Експерти повідомляють, що боротьба з корупцією в Україні застопорилася, оскільки система кримінального переслідування є недостатньо незалежною від уряду, а олігархи мають вплив на політичні партії», — йдеться в тексті документа.

«А недостатній успіх у боротьбі з корупцією» ставить всю програму допомоги під питання, стверджується у звіті.

До 2014 року причиною повільного впровадження реформ називається недостатнє прагнення з боку тодішнього уряду. У звіті наголошується, що ЄС оперативно відреагував на кризу в Україні в 2014 році і виділив 11,2 мільярда євро допомоги на сім років, і це було надзвичайне рішення, гроші були виділені без попереднього узгодження стратегії їх використання.

І хоча після подій на Майдані був зафіксований прогрес, в рахунковій палаті ЄС вважають, що результати цього пакета допомоги залишаються нестійкими.

Як відомо, рахункова палата ЄС — орган, який контролює формування та використання коштів, які формуються за рахунок податкових платежів в ЄС.

Розділи: Суспільство

17 жовтня

Інші дати
17 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів
Розгорнути
Народився Володимир Жаботинський
(1880, м. Одеса – 1940) – єврейський письменник і публіцист, ідеолог та один з лідерів сіоністського руху.
Розгорнути
Народився Яків Головацький
(1814, с. Чепелі, Львівська область – 1888), український лінгвіст, етнограф, фольклорист, поет, священик і педагог. Співзасновник об»єднання «Руська трійця», співавтор збірника «Русалка Дністровая». Найважливіша праця «Народні пісні Галицької і Угорської Русі. кн. 1-4.»
Солоденька рідна мово, Як би-м тя рад вчути! Із глубини серця свого Рад би-м піснь добути. Проспіваю співаночки, Де-но які знаю, Як би-м учув голосочок Із рідного краю. (Яків Головацький)
Розгорнути