chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах створили мобільний додаток, який «вбиває» суржик

27 грудня 2016 о 13:24

Цікава новина для тих, хто хоче навчитися говорити українською без суржика. Таким людям допоможе безкоштовний мобільний додаток, створений програмістом із Черкас Максимом Тимчієм.

З допомогою цієї програми усім охочим буде цікаво, легко і швидко виключити зі своєї мови суржик.

«Ми вже презентували лінгвістико-культурологічний мобільний додаток «Р.І.Д». А метою нашого проекту є популяризація української культури та слова», — розповідає «Україні молодій» Максим Тимчій, засновник цього унікального проекту.

За його словами, щодня кожен користувач отримує змогу збагатити свій словниковий запас трьома колоритними словами, здобути за це ігрову валюту — «пісок часу» та обміняти її на історії «Книги Роду».
«Також мобільний додаток — це не лише можливість дізнатися щось нове, а й спосіб випробувати себе, змагаючись з іншими учасниками, адже рівень просування кожного з користувачів залежатиме від його рівня активності й бажання розвиватися», — пояснює Максим Тимчій.

Проект, наголошує він, цілковито волонтерський. І нині команда тих, хто постійно працює над мобільною новинкою, нараховує близько 10 людей.

«Проте ми завжди відкриті новим знайомствам та ініціативності», — зізнається автор мобільного додатку, який «вбиває» суржик.

І підсумовує: мобільний додаток доступний користувачам двох операційних систем Android та iOS, він є у вільному доступі.

Дізнатися більше можна на сайті www.rid.ck.ua.

Розділи: Суспільство

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути