chrome firefox opera safari iexplorer

Інститут імені Амосова продовжує роботу попри брак коштів

24 січня 2017 о 11:07

Попри інформацію про можливе припинення роботи Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України через катастрофічний брак коштів, установа продовжує свою роботу.

«Адміністрація робить все від неї залежне для того, щоб Інститут свою діяльність не припинив, зараз іде конструктивна робота з Мінфіном за підтримки та сприяння МОЗ та НАМН України та профільним Комітетом ВР України», — йдеться у повідомленні на сайті Інституту.

Там також повідомляється, що з огляду на те, що проблеми з фінансуванням Інституту є хронічними та виникли ще у 2013 році, робота щодо адекватного фінзабезпечення почалася ще у травні 2016 року. Її спрямовано на збереження кадрового та технічного потенціалу Інституту.

Незважаючи на недостатність коштів, Інститут залишається лідером з надання допомоги хворим з найважчими формами серцево-судинних захворювань і рятує пацієнтів, проводячи близько 8000 оперативних та інтервенційних втручань на рік.

За 12 робочих днів у 2017 році вже проведено 198 операцій та 317 інтервенцій, консультативну допомогу надано 1938 пацієнтам.

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути