chrome firefox opera safari iexplorer

Львівщина шукає логотип і гасло

03 лютого 2017 о 16:36

Упродовж лютого Львівщина шукатиме власний символ і гасло. І долучитися до цієї справи запрошують громадськість.

До того ж, як поінформували у прес-службі ОДА, краяни можуть братися не лише до виконання технічного завдання — вимог до розроблення символа та гасла області, а й визначити, який образ потрібно закласти у логотип — ілюстрацію чи абстракцію, яким барвам віддати перевагу та який девіз обрати.

Облдержадміністрація проведе закупівлю послуги зі створення символа Львівщини через систему електронних закупівель ProZorro.

Місцева влада впевнена, що гасло та логотип Львівщини сприятиме позиціонуванню області в Україні й за кордоном, а також розвиткові її туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу.

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути