chrome firefox opera safari iexplorer

Визначено кращий туристичний логотип Києва

07 березня 2012 о 11:43

У вівторок о 23:59 закінчилося відкрите SMS та інтернет голосування за найкращий туристичний логотип Києва.

Як відомо, голосування почалося 30 вересня минулого року і проходило у два етапи.

Подати роботи могли всі охочі, відбір професійним журі дизайнерів та художників проводився у листопаді-грудні 2011, а відкрите інтернет та SMS голосування за 10 відібраних варіантів проходило з 6 лютого до 6 березня 2012 року на сайті www.newlogo.kiev. ua.

За результатами голосування перемогла робота Київ — місто, де все починається. Логотип складається із чотирьох символів-легенд і слогана.

«Крапля» — це Дніпро, нагадує про заснування міста на берегах ріки, «Каштан» — символ зеленого міста-парку, Хрещатика, «Купол» символізує велику кількість храмів історичного значення, релігійну культуру, «Серце» характеризує Київ як добре місто, комфортне для життя і любиме городянами.

Слоган «місто, де все починається» — не фіксується лише на багатому історичному минулому, а й говорить — Києву є що запропонувати світові зараз і в майбутньому!

Логотип був розроблений у лютому 2011 року маркетинговою компанією fedoriv.com і дизайн бюро Karandash.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути