chrome firefox opera safari iexplorer

Київ обирає кращий туристичний слоган і логотип

26 вересня 2011 о 12:26

З 30 вересня до 15 лютого наступного року в Києві триватиме конкурс на кращий туристичний слоган і туристичний логотип міста. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Їх буде використано в рекламних, комунікаційних та інших заходах для формування позитивного іміджу української столиці за кордоном, збільшення її привабливості на міжнародній туристичній арені. Відповідне розпорядження підписав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Логотип передбачатиме графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення, а слоган – ключову ідею. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 20 жовтня 2011 року (за поштовими штемпелями).

Заступник голови КМДА Олександр Пузанов зазначив: «Київська влада чекає на яскраві креативні ідеї та сучасні дизайнерські рішення, що дозволять якнайліпше передати красу та індивідуальність української столиці».

«Творче змагання відбуватиметься у три етапи. Перший – передбачає відбір професійним журі 10-ти робіт фіналістів, їхні імена назвуть не пізніше 15 листопада. На другому етапі кияни самі оцінюватимуть відібрані роботи. На третьому ж етапі їх оцінюватимуть іноземці. Способи підрахунку голосів можуть включати соціологічні опитування, СМС-голосування, інтернет-голосування тощо», – сказав О.Пузанов.

Переможцем стане той, хто набере найбільше балів за підсумками другого і третього етапів. Його очікуватиме грошова премія розміром 50 тисяч гривень.

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути