chrome firefox opera safari iexplorer

Православний священик може стати голосом країни

14 лютого 2017 о 10:32

Протоєрей УПЦ Олександр Клименко вразив своїм співом усіх чотирьох суддів конкурсу «Голос країни 7».

На сліпих прослуховуваннях о. Олександр Клименко чуттєво виконав композицію Миколи Мозгового «Материнська любов» та силою свого голосу повернув усі чотири крісла зіркових тренерів, пише РІСУ.

На запитання Джамали про ставлення Церкви до його участі в такому шоу, о. Олександр відповів: «Якщо образ священика на сцені когось надихне до молитви — це прекрасно. Відомий публіцист ХХ ст. Честертон говорив, що розваги – у людській владі, а справжня радість – у владі Божій. Я постараюся брати участь у тому, що приносить справжню радість і відсторонюватися там, де йде просто розваги».

За лаштунками «Голос країни 7» протоєрей УПЦ Олександр Клименко розповів, для чого насправді прийшов на вокальне шоу та чому для нього було важливо, щоб повернувся лише один зірковий тренер.

За словами отця, кожна пісня – це для нього маленька проповідь. «Боявся того, що повернуться навіть двоє. Хотілося б, щоб повернувся лише один. Так було б трішки легше для моєї гордині», – зізнається священик.

За словами о. Олександра Клименка, він не ставив собі за мету нікого мотивувати кудись приходити до храму. Він просто хоче бути нагадуванням про те, що є інший світ – світ душі.

«Мені важливо, щоб музика дозволяла людям змінюватися, щоб слова, які звучатимуть з моїх уст, не давала можливості людям вийти із залу такими, якими вони були до цього», – каже о. Олександр.

Проте найважче для протоєрея було обрати собі зіркового тренера. Олександр Клименко зробив вибір на користь Тіни Кароль.

«Я обрав ту, яка допоможе мені в вокалі й дасть професійні поради. Мені це пригодиться під час служіння, а це найголовніше», – каже священик.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути