chrome firefox opera safari iexplorer

Владі невигідно оприлюднювати соціологію, — Томенко

04 квітня 2017 о 14:24

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко у своєму блозі на LB.UA звернув увагу на те, що останнім часом в Україні не оприлюднюються результати соціологічних досліджень.

«Я не беру до уваги фейкову «соціологію» структур, які не проводять дослідження, а просто малюють неіснуючі цифри, які вигідні партіям, що їм за це платять. Але протягом останніх кількох місяців жодна серйозна соціологічна компанія не оприлюднила бодай традиційного рейтингового опитування, не кажучи вже про фундаментальні дослідження настроїв громадян у різних сферах життя», — написав М. Томенко.

На його думку, те, що замовлення на опитування існують, це абсолютно очевидно. Більше того, нещодавно Адміністрація Президента замовила достатньо велике електоральне опитування, яке було проведено в усіх областях України на предмет оцінки діяльності місцевої влади, нинішніх народних депутатів та ймовірних кандидатів у виборчих округах. Виникає питання: чому ж у пресі не оприлюднили результати цього опитування?

«Очевидно, підтвердилось те, що ставлення до нинішньої влади (як центральної, так і місцевої) не просто погане, воно – безнадійне. Саме тому вимога замовника і полягала у тому, щоб дослідження провести, але його результати не оприлюднювати. Не знаю, чи замовляє дослідження настроїв громадян опозиція, але, судячи з того, що було би чим хвалитися, то хвалились би, — хвалитися їй теж немає чим», — пише Томенко.

Отож, на його думку, виникла парадоксальна ситуація: результати соціологічних досліджень стають небезпечними для влади.

«Сподіваюсь, незважаючи на таку тенденцію, українська влада не додумається заборонити соціологію як ворожу науку», — підсумував Микола Томенко.

Розділи: Політика

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути