chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві відзначатимуть ювілей від дня народження Ольжича

07 липня 2017 о 12:49

У Києві до 110-ї річниці від дня народження відомого українського поета, вченого, визначного діяча ОУН Олега Ольжича (Кандиби) відбудеться низка заходів.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

«У Національному музеї історії України (вул. Володимирська, 2) 7 липня о 15:00 відкриється документально-речова виставка про життя і творчість Олега Ольжича. На виставці будуть представлені унікальні фото, рукописи, археологічні малюнки, перші видання з археології, збірки поезії тощо, які зберігалися в Архіві ОУН», – йдеться в повідомленні.

Також 7 липня, о 13:00, на Лук’янівському цвинтарі відбудеться вшанування пам’яті батьків Олега Ольжича – відомого українського поета Олександра Олеся (Кандиби) і вчительки Віри Кандиби із Свадковських.

О 17:00 на вул. Толстого, 15, відбудеться покладання квітів до пам’ятної дошки Олегу Ольжичу.

У заходах візьмуть участь перший заступник голови Держкомтелерадіо, голова ОУН Богдан Червак, літературознавці, археологи, політики.

Олег Ольжич народився 8 липня 1907 року у Житомирі. Загинув від тортур 10 червня 1944 року у концтаборі Заксенгаузен, Німеччина.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

23 січня

Інші дати
Народився Богдан Ханенко
(1848, с.Лотоки Чернігівська область – 1917) – промисловець, колекціонер, меценат. Відіграв важливу роль у створенні Київського художньо-промислового та наукового музею.
Розгорнути