chrome firefox opera safari iexplorer

Про світоглядний вибір суспільного мовлення: лібералізм чи патріотизм?

04 жовтня 2017 о 12:57

 

Короткий огляд сьогоднішнього денного телеефіру з огляду на потребу української просвітницької роботи медіа в інтересах суспільства.

Отож, на Першому, нині Суспільному каналі за наші гроші:

  • новозеландські поради щодо садівництва;
  • іспанський серіал про вбивства;
  • польський серіал про польських патріотів-підпільників...

Для порівняння: на ЗІКу (за їхні гроші) йде фільм «Собор на крові» про українців Закарпаття і Галичини, які боролися за Українську Державу!

І от головне запитання: "Суспільне" за гроші українських громадян — повинно бути КОСМОПОЛІТИЧНИМ ЧИ НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕЛЕБАЧЕННЯМ?!

Хотілося б про це почути від високопосадовців у сфері медіа та ДОРОГИХ менеджерів UA:Першого, які нині вимагають черговий мільярд бюджетних гривень!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

13 листопада

Інші дати
Народився Олександр Черняхівський
(1869, с.Мазепинці, Київська область – 1939) - український громадський діяч, лікар-гістолог. Перший голова Всеукраїнської спілки лікарів, активний творець української медичної термінології.
Розгорнути
Народився Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко)
(1889, с.Грунь, Сумська область - 1956) – український письменник-сатирик і гуморист, автор-засновник художнього жанру нарис-усмішка.
«Чухраїнці» – це дивацький народ, що жив у чудернацькій країні «Чукрен»… Риси (як на ту старовинну термінологію) звалися так: 1. Якби ж знаття ! 2.Забув. 3.Спізнивсь. 4. Якось то воно буде, 5.Я так і знав!… Істино дивний народ.» (Остап Вишня)
Розгорнути