chrome firefox opera safari iexplorer

Про світоглядний вибір суспільного мовлення: лібералізм чи патріотизм?

04 жовтня 2017 о 12:57

 

Короткий огляд сьогоднішнього денного телеефіру з огляду на потребу української просвітницької роботи медіа в інтересах суспільства.

Отож, на Першому, нині Суспільному каналі за наші гроші:

  • новозеландські поради щодо садівництва;
  • іспанський серіал про вбивства;
  • польський серіал про польських патріотів-підпільників...

Для порівняння: на ЗІКу (за їхні гроші) йде фільм «Собор на крові» про українців Закарпаття і Галичини, які боролися за Українську Державу!

І от головне запитання: "Суспільне" за гроші українських громадян — повинно бути КОСМОПОЛІТИЧНИМ ЧИ НАЦІОНАЛЬНИМ ТЕЛЕБАЧЕННЯМ?!

Хотілося б про це почути від високопосадовців у сфері медіа та ДОРОГИХ менеджерів UA:Першого, які нині вимагають черговий мільярд бюджетних гривень!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути