chrome firefox opera safari iexplorer

Створення двох каналів суспільного телебачення і трьох каналів суспільного радіо – це спільне завдання для Уряду та медіагромадськості — Томенко

13 травня 2014 о 11:54

Про це зазначив Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко, коментуючи підписання виконуючим обов’язки Президента України, Головою Верховної Ради Олександром Турчиновим Закон України № 1227-VII «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України».

М. Томенко нагадав, що цей Закон створив правові основи діяльності суспільного телебачення і радіомовлення України, визначив принципи діяльності, гарантії незалежності, а також основні завдання діяльності Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Микола Томенко звернув увагу на те, що вся процедура створення суспільного мовлення повинна бути чітко підготовлена і розписана у часі. Він зауважив, що у прикінцевих положеннях Закону зазначений шестимісячний термін, який передбачає підготовку необхідних нормативних документів з подальшою зміною відповідних законів для того, щоб підготувати реальне функціонування двох каналів суспільного телебачення і трьох каналів суспільного радіо.

«Це буде створено спільною роботою самих колективів теперішніх державних та комунальних ЗМІ, Держтелерадіо та найважливіше – за участі медіаекспертів, фахівців, широкої громадськості, які щонайменше протягом останніх 20 років вимагали створення такого мовлення в Україні», – зазначив Микола Томенко.

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути