chrome firefox opera safari iexplorer

У столичному метро змінено правила проїзду для кількох категорій громадян

01 грудня 2017 о 12:23

У Києві з п'ятниці, 1 грудня, набуло чинності рішення міськради Про затвердження міської цільової програми Турбота. Назустріч киянам на 2016 — 2018 роки, прийнятого в 2016 році, повідомила прес-служба КМДА, інформує Кореспондент.   Згідно з цим рішенням, із 1 грудня пільгові категорії громадян для безкоштовного проїзду в метро зможуть користуватися виключно карткою киянина.   Це стосується тільки дев'яти категорій громадян, яким Київрада надала таку пільгу. Зокрема, пенсіонери столиці, батьки багатодітних сімей та особи з інвалідністю (III групи), інші.

Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад, учасники бойових дій, люди з інвалідністю (I і II груп), діти з багатодітних сімей, для безкоштовного проїзду в метро, як і раніше, повинні пред'являти оригінал посвідчення.   За відсутності картки киянина проїзд оплачується пасажиром на загальних підставах.

Джерело: expres.ua
Розділи: Суспільство

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути