chrome firefox opera safari iexplorer

У столичному метро змінено правила проїзду для кількох категорій громадян

01 грудня 2017 о 12:23

У Києві з п'ятниці, 1 грудня, набуло чинності рішення міськради Про затвердження міської цільової програми Турбота. Назустріч киянам на 2016 — 2018 роки, прийнятого в 2016 році, повідомила прес-служба КМДА, інформує Кореспондент.   Згідно з цим рішенням, із 1 грудня пільгові категорії громадян для безкоштовного проїзду в метро зможуть користуватися виключно карткою киянина.   Це стосується тільки дев'яти категорій громадян, яким Київрада надала таку пільгу. Зокрема, пенсіонери столиці, батьки багатодітних сімей та особи з інвалідністю (III групи), інші.

Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад, учасники бойових дій, люди з інвалідністю (I і II груп), діти з багатодітних сімей, для безкоштовного проїзду в метро, як і раніше, повинні пред'являти оригінал посвідчення.   За відсутності картки киянина проїзд оплачується пасажиром на загальних підставах.

Джерело: expres.ua
Розділи: Суспільство

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі