chrome firefox opera safari iexplorer

Національний художній музей і ТРЦ Gulliver підсвітили кольором маджента

08 березня 2018 о 14:21
the-village.com.ua

Національний художній музей України, Пішохідний міст та ТРЦ Gulliver 8 березня підсвітили у маджентовий колір.

Червоно-пурпурний відтінок є офіційним кольором HeForShe («Він за неї») – глобального руху солідарності, заснованого структурою Організації Об’єднаних Націй «ООН Жінки». За словами представників руху, їхньою метою є досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

«HeForShe акцентує увагу на чоловіках та хлопцях як головних адвокатах гендерної рівності, що традиційно вважалася «жіночим питанням». Учасники руху вважають, що гендерна рівність є базовим правом кожної людини, а партнерство та взаємоповага – найкоротшим шляхом до її досягнення», – коментують в «ООН Жінки».

Початком руху визначають промову акторки та Посла доброї волі ООН Емми Вотсон про фемінізм та рівність. «Вона мотивувала чоловіків з усіх куточків світу почати публічно говорити про проблеми рівності, права жінок та взаємоповагу», – додають у русі.

Менш ніж за три дні до руху приєднались понад 100 тисяч чоловіків з різних куточків світу. Нині рух підтримали, зокрема, принц Гаррі, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, екс-футболіст Девід Бекхем та актори Форест Вітакер, Том Хіддлстон і Джозеф Ґордон-Левітт.

В Україні першим про підтримку HeForShe заявив музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) із сином Левом.

«Я хочу, щоб покоління мого сина впізнавало жіночі голоси у політиці, економіці, праві, управлінні, культурі, освіті – у тому, що формує людину. Бо це дає нам можливість бути гармонійними, поважати одне одного, об’єднуватися і зростати», – прокоментував свою участь у русі Шуров.

 Кольором маджента київські будівлі будуть підсвічувати протягом дня – 8 березня.

Джерело: the village
Розділи: Суспільство

27 грудня

Інші дати
День пам’яті Мелетія Смотрицького
(1577, Хмельницька область - 1633) — світське ім'я Максим Герасимович, письменник, церковний і освітній діяч, український мовознавець, праці якого вплинули на розвиток східнослов'янських мов. Автор «Граматики слов'янської» (1619), що систематизувала церковнослов'янську мову.
«Не віра робить Русина русином, Поляка поляком, Литвина литвином, а народження і кров руська, польська і литовська». (Мелетій Смотрицький)
Розгорнути
Народився Василь Ємець
(1890, с.Шарівка, Харківська область – 1982) – бандуриста-віртуоза, бандурного майстра, історика, письменника. На своїй бандурі виконував транскрипції творів Бетховена, Чайковського, Дворжака і мріяв поставити її поруч арфи, скрипки, піаніно.
Розгорнути