chrome firefox opera safari iexplorer

Геть від Москви, або на захист Миколи Хвильового

12 листопада 2018 о 13:41
informator.news

Патріотизація та українізація Порошенка та його любих друзів справа потрібна і корисна. Якщо у свій час Ющенко планував українізувати Януковича, то нині Порошенка і К. самоукраїнізує жага до збереження влади.

Щоправда, небезпека передвиборчої самоукраїнізації Порошенка у фантастичному відриві політичної риторики від щоденної управлінської практики.

Один показовий приклад
Порошенко та всі гуманітарні міністри й віце-прем‘єри за його квотою 5 рік НЕ ВСТИГАЮТЬ розглянути НАПОЛЕГЛИВІ ПРОХАННЯ керівників СВІТОГЛЯДНИХ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗАПОВІДНИКІВ УКРАЇНИ про зміну наглядових рад. Так, досі за всіма ШЕВЧЕНКІВСЬКИМИ ЗАПОВІДНИКАМИ, що на Черкащині, наглядає вірний соратник Януковича-Путіна – Тулуб, за «Софією Київською» – російськоміровець Толочко, а за Києво-Печерською лаврою – Кулиняк з Павлом, Антонієм і Серафимою, для яких «Краще смерть, аніж Томос»!

Таких прикладів роздвоєння між політичним піаром та управлінською практикою у справі творення українського світу тисячі.
І тому є СВІТОГЛЯДНА І ЛЮДСЬКА ВІДМІННІСТЬ між знаменитим гаслом «ГЕТЬ ВІД МОСКВИ» Миколи Хвильового і гаслом, яке у нього запозичив Петро Порошенко.

Націонал-комуніст Хвильовий цим гаслом спонукав до дискусії увесь світ, а Сталіна змусив визнати, що «український комуніст Хвильовий не має нічого сказати на користь Москви, як тільки закликати українських діячів “ТІКАТИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ГЕТЬ ВІД МОСКВИ”!
Саме тому, РЕАЛЬНО борячись із московським тоталітаризмом, Хвильовий закінчив життя ДЕМОНСТРАТИВНИМ, ПРОТЕСТНИМ САМОГУБСТВОМ 13 травня 1933 року.

Бо гаслом «Геть від Москви» він боровся за
свої ПЕРЕКОНАННЯ і за свою УКРАЇНУ, а
не за свої привілеї чи за свою посаду!

Микола Томенко

лідер партії Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути