chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Майдани не можна зібрати за гроші або на замовлення

21 листопада 2018 о 12:21
oleg-leusenko.livejournal.com

Коли запитують про те, як виникали Майдани в сучасній Україні, відповідаю:
— на світоглядних засадах, довкола суспільних ідей і національних цінностей.

Майдани не можна зібрати за гроші або на замовлення й не кожна акція протесту проти «злочинної влади» може стати Майданом, бо ідеї, а не жага влади чи політична ненависть була і є головною рушійною силою правдивого, суспільного поступу.

Проте, нині маємо всі підстави стверджувати, що моральні постулати, кадрові призначення та вчинки «майданної влади» є радше продовженням ментальності попереднього режиму Януковича, аніж очікуваної суспільством нової влади, яка шанує і підносить гідність людини і національну гідність понад усе!

Кадрові призначення своїх, просування власного бізнесу, цинізм і марнославство — все це, означення поведінки нинішньої влади, яка прямо суперечить очікуванням громадян після Майдану.

«Владні герої майдану» за 5 років «мужньо і послідовно» колекціонували гроші, посади, іменні пістолети, звання і нагороди... І при цьому вчили простий народ, що так званим «героям майдану» це дозволено, бо вони фінансували і підтримували Революцію Гідності, а нині захищають Україну від Путіна.

Отак за ці роки й сталося, що Україна пройшла п`ятирічний шлях від Революції Гідності до утвердження Влади Негідників.

Що далі? 
Є шанс демократичної, шляхом виборів, зміни «влади негідників», але є народні методи усунення від влади циніків і мерзотників.

Я прихильник демократичного, виборчого шляху зміни влади, бо ще один Майдан, за сьогоднішніх обставин, може стати новітньою Коліївщиною!

Пам`ятаємо героїв!
Віримо в Україну!

Микола Томенко

лідер партії Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Суспільство

19 червня

Інші дати
Никифор Шолуденко 
1919 – гвардії старшина, командир розвідувального взводу 22-ї гвардійської танкової бригади 1-го Українського фронту. Загинув, визволяючи Київ. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Євген Шерстобитов
(1928, м. Улан-Уде, Росія – 2008) – український кінорежисер і сценарист. На кіностудії імені О.Довженка поставив фільми «Туманність Андромеди», «Юнга зі шхуни «Колумб» та ін.
«Там, де є українці, там завжди є мистецтво» (Юрій Липа)
Розгорнути
Народився Євген Купчинський
(1867, Тернопільська область - 1938) – український композитор, віртуоз-цитрист, диригент.  
Розгорнути