chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Майдани не можна зібрати за гроші або на замовлення

21 листопада 2018 о 12:21
oleg-leusenko.livejournal.com

Коли запитують про те, як виникали Майдани в сучасній Україні, відповідаю:
— на світоглядних засадах, довкола суспільних ідей і національних цінностей.

Майдани не можна зібрати за гроші або на замовлення й не кожна акція протесту проти «злочинної влади» може стати Майданом, бо ідеї, а не жага влади чи політична ненависть була і є головною рушійною силою правдивого, суспільного поступу.

Проте, нині маємо всі підстави стверджувати, що моральні постулати, кадрові призначення та вчинки «майданної влади» є радше продовженням ментальності попереднього режиму Януковича, аніж очікуваної суспільством нової влади, яка шанує і підносить гідність людини і національну гідність понад усе!

Кадрові призначення своїх, просування власного бізнесу, цинізм і марнославство — все це, означення поведінки нинішньої влади, яка прямо суперечить очікуванням громадян після Майдану.

«Владні герої майдану» за 5 років «мужньо і послідовно» колекціонували гроші, посади, іменні пістолети, звання і нагороди... І при цьому вчили простий народ, що так званим «героям майдану» це дозволено, бо вони фінансували і підтримували Революцію Гідності, а нині захищають Україну від Путіна.

Отак за ці роки й сталося, що Україна пройшла п`ятирічний шлях від Революції Гідності до утвердження Влади Негідників.

Що далі? 
Є шанс демократичної, шляхом виборів, зміни «влади негідників», але є народні методи усунення від влади циніків і мерзотників.

Я прихильник демократичного, виборчого шляху зміни влади, бо ще один Майдан, за сьогоднішніх обставин, може стати новітньою Коліївщиною!

Пам`ятаємо героїв!
Віримо в Україну!

Микола Томенко

лідер партії Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Суспільство

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути

Новини Дивитися всі