chrome firefox opera safari iexplorer

Природа для киян, а не сміття: «Рідна країна» провела толоку в столичному парку

22 березня 2019 о 14:25

Вже традиційно навесні команда Громадського руху «Рідна країна» на чолі з лідером Миколою Томенком бере участь у прибиранні скверів та парків. Сьогодні команда звернула увагу на стан парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва «Сирецький гай». На його території ростуть багато столітніх дубів і прокладений «Маршрут здоров’я». Маршрут проходить по парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва, довжина якого 2400 м. Не зважаючи на те, що парк має статус загальнодержавного, благоустроєм території влада не займається, — жаліються мешканці. Водночас і поведінка відпочивальників призвела до того, що місце стало таким засміченим.

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко розповів про особливість ініційованого ним заходу.

«Є у нашої команди така добра традиція – весну зустрічати турботою про довкілля. Нагадаю, що в останні роки ми проводили толоки біля пам`яток духовної спадщини – біля Мазепинської вежі в Києво-Печерському історико-культурному заповіднику та Тарасової світлиці на Чернечій горі в Каневі, реставрації якої наш фонд «Рідна країна» здійснив в минулому році».

Він також зазначив, що місце цьогоріч було обране не просто так.

«Біля парку «Сирецький гай» знаходиться Національна бібліотека України для дітей та дитяча спортивна школа «Динамо». Ми вважаємо своїм обов’язком впорядковувати час від часу місто, в якому ми живемо, оскільки наша команда переконана, що якість життя людини, а особливо українських дітей, — понад усе. Ми також вирішили підтримати популярний челендж #trashtag».

 

При вході на «Маршрут здоров’я» туристів зустрічають гори сміття. Особливо небезпечним є бите скло, яке може поранити дітей та тварин, ми вирішили зробити парк безпечнішим, — розповів очільник київського осередку «Рідної країни» Олександр Федоренко, і поякував Шевченківському КП УЗН — Київзеленбуд, яке допомогло команді в цій нелегкій справі.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...