chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну

17 травня 2019 о 18:22

Голова наглядової ради НУБІП та засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко відвідав відокремлені підрозділи університету «Бережанський агротехнічний коледж» та «Бережанський агротехнічний інститут» з нагоди 60 річниця з дня заснування закладів. Під час свого виступу він розповів, чому саме тепер надважливо звернути увагу на ситуацію з фінансуванням освіти в Україні.

«Сьогодні нам треба зробити все, щоб захистити нашу національну освіту загалом і агро освіту зокрема, оскільки той, хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну, а значить підтримує інші держави, — сказав Томенко, і додав: — Так сталося, що Міністерство освіти не розуміє значимості освіти і ролі середньої спеціальної, тому нам важливо узаконити підтримку з боку держави коледжів на наступний рік. Бо, як відомо, державне фінансування таких закладів передбачається лише до 1 листопада цього року. Тому, я вважаю, що потрібно ухвалити законопроект про підтримку цих освітніх осередків, які насправді не лише навчають, а й виконують соціальну функцію.»

Від фонду «Рідна країна» Микола Томенко передав бібліотекам закладів книги, а від НОКу відзначив кращих викладачів фізкультури та найкращих спортсменів.

Розділи: Суспільство

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути