chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну

17 травня 2019 о 18:22

Голова наглядової ради НУБІП та засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко відвідав відокремлені підрозділи університету «Бережанський агротехнічний коледж» та «Бережанський агротехнічний інститут» з нагоди 60 річниця з дня заснування закладів. Під час свого виступу він розповів, чому саме тепер надважливо звернути увагу на ситуацію з фінансуванням освіти в Україні.

«Сьогодні нам треба зробити все, щоб захистити нашу національну освіту загалом і агро освіту зокрема, оскільки той, хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну, а значить підтримує інші держави, — сказав Томенко, і додав: — Так сталося, що Міністерство освіти не розуміє значимості освіти і ролі середньої спеціальної, тому нам важливо узаконити підтримку з боку держави коледжів на наступний рік. Бо, як відомо, державне фінансування таких закладів передбачається лише до 1 листопада цього року. Тому, я вважаю, що потрібно ухвалити законопроект про підтримку цих освітніх осередків, які насправді не лише навчають, а й виконують соціальну функцію.»

Від фонду «Рідна країна» Микола Томенко передав бібліотекам закладів книги, а від НОКу відзначив кращих викладачів фізкультури та найкращих спортсменів.

Розділи: Суспільство

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути