chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну

17 травня 2019 о 18:22

Голова наглядової ради НУБІП та засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко відвідав відокремлені підрозділи університету «Бережанський агротехнічний коледж» та «Бережанський агротехнічний інститут» з нагоди 60 річниця з дня заснування закладів. Під час свого виступу він розповів, чому саме тепер надважливо звернути увагу на ситуацію з фінансуванням освіти в Україні.

«Сьогодні нам треба зробити все, щоб захистити нашу національну освіту загалом і агро освіту зокрема, оскільки той, хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну, а значить підтримує інші держави, — сказав Томенко, і додав: — Так сталося, що Міністерство освіти не розуміє значимості освіти і ролі середньої спеціальної, тому нам важливо узаконити підтримку з боку держави коледжів на наступний рік. Бо, як відомо, державне фінансування таких закладів передбачається лише до 1 листопада цього року. Тому, я вважаю, що потрібно ухвалити законопроект про підтримку цих освітніх осередків, які насправді не лише навчають, а й виконують соціальну функцію.»

Від фонду «Рідна країна» Микола Томенко передав бібліотекам закладів книги, а від НОКу відзначив кращих викладачів фізкультури та найкращих спортсменів.

Розділи: Суспільство

25 травня

Інші дати
Народився Адальберт Ерделі
(1891, с.Загаття, Закарпатська область – 1955) – українського живописця, одного з основоположників закарпатської школи образотворчого мистецтва.
Розгорнути
Народився Олександр Корнійчук
(1905, м.Христинівка, Черкаська область – 1972) - письменник, громадський діяч, драматург, публіцист. Автор п'єс «Загибель ескадри», «Платон Кречет», «Над Дніпром», «Пам'ять серця».
Розгорнути

Новини Дивитися всі