chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну

17 травня 2019 о 18:22

Голова наглядової ради НУБІП та засновник фонду «Рідна країна» Микола Томенко відвідав відокремлені підрозділи університету «Бережанський агротехнічний коледж» та «Бережанський агротехнічний інститут» з нагоди 60 річниця з дня заснування закладів. Під час свого виступу він розповів, чому саме тепер надважливо звернути увагу на ситуацію з фінансуванням освіти в Україні.

«Сьогодні нам треба зробити все, щоб захистити нашу національну освіту загалом і агро освіту зокрема, оскільки той, хто не фінансує і не підтримує власну освіту, підтримує і фінансує іноземну, а значить підтримує інші держави, — сказав Томенко, і додав: — Так сталося, що Міністерство освіти не розуміє значимості освіти і ролі середньої спеціальної, тому нам важливо узаконити підтримку з боку держави коледжів на наступний рік. Бо, як відомо, державне фінансування таких закладів передбачається лише до 1 листопада цього року. Тому, я вважаю, що потрібно ухвалити законопроект про підтримку цих освітніх осередків, які насправді не лише навчають, а й виконують соціальну функцію.»

Від фонду «Рідна країна» Микола Томенко передав бібліотекам закладів книги, а від НОКу відзначив кращих викладачів фізкультури та найкращих спортсменів.

Розділи: Суспільство

19 серпня

Інші дати
Володимир Шинкарук
1954 – український бард, поет і композитор, викладач. Компакт-диски «Дім для душі», «Колір тиші», «Перекоти-НЕБО», «Шестиструнний дощ», «Прислухаюсь до серця», «Дороже крови», «Щоб серцем бути молодим».
 
Розгорнути
Преображення Господнє (Другий Спас)
Прийшов Спас – бери рукавиці про запас. Прийшов Спас – пішло літо від нас. (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Олесь Донченко
(1902, с. Великі Сорочинці, Полтавська область – 1954) – український письменник. Автор багатьох віршів, казок та поповідань для дітей та юнацтва, романів «Зоряна фортеця», «Золота медаль», повістей «Школа над морем», «Розвідувачі нетрів», «Лукія».
Розгорнути