chrome firefox opera safari iexplorer

Народний умілець перетворив село під Києвом у парк дерев’яних скульптур (ФОТО)

20 липня 2020 о 13:42
dilo.net.ua

У Київській області в Бориспільському районі в селі Проців тесля Віктор Апостол спільно з артіллю створили близько півсотні художніх дерев'яних скульптур, автобусних зупинок, лавок.

Творче об’єднання змайструвало скульптурну композицію і пам’ятний знак на в’їзді в село Проців на честь засновників Києва – князів Кия, Щека, Хорива та їх сестри Либідь, що пливуть у човні, про це пише Лента.

У селищі є дерев’яна копія ялтинського маяка, млин з 12-метровими лопастями.

Композиція з гоголівських “Вечорів на хуторі біля Диканьки”, роботи на релігійну тематику, герой Нільса з повісті норвезької письменниці Сельми Лагерлеф «Чудова подорож Нільса з дикими гусима», героїня народної казки «Крихітка-Хаврошечка» і багато іншого.

Довідка: Віктор Апостол народився і виріс на Рівненщині у родині теслі, закінчив вище технічне училище імені Баумана. Він заснував фірму, яка будувала будинки зі зрубу і лазні. З 2014 року живе у селі батьків дружини. За кілька років наполегливої праці в артілі село Проців вдалося перетворити в романтичний поетичний куточок Київщини.

Джерело: Діло
Розділи: Суспільство

1 березня

Інші дати
Народився Борислав Брондуков
(1938, с.Дубава, Київська область – 2004) – український актор. Зіграв в кінострічках «Афоня», «Зелений фургон», «Камінний хрест», «Міміно» та багато інших.
Розгорнути
1977 р. в Києві відкритий пам'ятник Григорію Сковороді
«Чесноти у повному розумінні – це ті, господарем яких є сам сущий, або бог. Такі6 віра, надія і найвеличніша з усіх і безкінечна любов. Бо сам бог називається любов’ю. Всі вони без кінця творять». (Григорій Сковорода)
Розгорнути