chrome firefox opera safari iexplorer

Творити добро і український світ — місія здійсненна 2020

31 грудня 2020 о 12:45

Команда Рідної країни і в ковідному 2020 році було активною і дієвою у реалізації своїх проектів. Нагадаю, що ми не працюємо із бюджетними коштами, а лише із коштами меценатів та підприємців, які підтримують наші проекти. Отож, в рамках проекту «Здоровим і спортивним бути модно» десятки шкіл, кращі спортивні класи та вчителі фізкультури, а також козацькі спортивні табори отримали в подарунок спортивний інвентар; лікарям київських та черкаських лікарень у березні-квітні 2020 року було передано захисні костюми, окуляри та антисептики. В рамках проекту «Твій Шевченко» встановлено еко-аудиторію в Шевченківському національному заповіднику у Каневі, тривала робота по упорядкуванню території та саду в Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка «Хата на Пріорці» та випущено Шевченківські книжкові закладки-2021. В рамках проекту «7 чудес України» встановлено екскурсійно-туристичні вказівники у Мошнах й тривала робота по упорядкування козацького цвинтаря та території довкола нього у Трахтемирові. Наша команда підтримала проект Національного історико-культурного заповідника «Переяслав» по виготовленню бандури для відвідувачів Музею кобзарства. В рамках проекту «Україні потрібні герої» команда «Рідної країни» долучилася до встановлення пам‘ятника Миколі Міхновському у Згурівці та до встановлення копії хреста Микитинської січі у Суботові з нагоди 425-річниці з дня народження Богдана Хмельницького. З нагоди 75-річниці завершення 2 світової війни наша команда помила і пофарбувала всю військову техніку у Корсунь-Шевченківському Державному історико-культурному заповіднику. В рамках проекту «Творимо український світ» були проведені заходи та подарована просвітницька література, зокрема наші «Шевченківські» та «Українські щорічники» й навчальний посібник «Україна: історія Конституції» в сотні шкіл, бібліотек та музеїв України. Традиційно Фонд «Рідна країна» підтримував і цьому році конкурс «Творчі канікули» для талановитої молоді, який ми проводимо спільно із Національною бібліотекою України для дітей. В рамках проекту «Рідний Київ» проведено низку заходів по прибиранню території та висадці дерев і кущів у місті Києві… 

І пам‘ятаємо, що ніхто за нас омріяну Україну не збудує і щасливе та багате суспільство не створить! Тож, не забуваємо настанов щоденного патріотизму — ЛЮБИТИ УКРАЇНУ не лише до глибини душі, а й до глибини власної кишені. І живемо та працюємо так, щоб завжди було чим прозвітувати перед самим собою та громадою, відповідаючи на запитання «ЩО Я ЗРОБИВ для УКРАЇНИ»!

Засновник фонду "Рідна країна
"Микола Томенко

Розділи: Суспільство

25 червня

Інші дати
Іван Крип’якевич
1886 –  історик, академік АН УРСР, професор Львівського університету, директор Інституту суспільних наук АН України.
Розгорнути
Народився Віталій Русанівський
(1931, м. Харків - 2077) - український науковець, філолог, мовознавець-україніст і славіст, викладач.  Автор близько 350 праць із проблем сучасної української мови і історії, українського, слов'янського і загального мовознавства, історичної граматики, стилістики.
Розгорнути
Народився Євген Попович
(1930, с. Межиріч Черкаської обл. - 2007) - український перекладач. Переклав твори Г. Беля, Е. М. Ремарка, Г. Е. Лессінга, Т. Манна, Е. Т. А. Гофмана, В. Гете, Г. Гейне та ін. австрійських, німецьких і швейцарських письменників; переклав  з німецької "Щоденники" О. Кобилянської.
Розгорнути
Народився Іван Крип'якевич
(1886, м.Львів – 1967), український  історик. Автор ряду наукових досліджень про українську козацьку державність та діяльність Богдана Хмельницького, підручників з історії України. Інститут українознавства НАН України носить ім'я І.П.Крип'якевича.
Розгорнути

Новини Дивитися всі