chrome firefox opera safari iexplorer

Новоград-Волинському зупинили фінансування районної бібліотеки

04 січня 2021 о 19:21

Про це на свої сторінці у Facebook повідомив лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

«Я постійно застерігав від ризиків непрофесійної і непродуманої реформ децентралізації, яка насправді потрібна сучасній України. Щоденно команда „Рідної країни“ отримує інформацію та звернення про закриття районних та сільських гуманітарних та соціальних закладів у 2021 році. Нині серед головних ворогів нового керівництва ОТГ — районні бібліотеки та інші заклади культури. Це при тому, що зарплати керівництва ОТГ сьогодні ними ж визначені в межах 30-50 тисяч гривень з урахуванням премій. Натомість на охорону здоров’я, культуру, освіту, спорт грошей не має! От і в Новоград-Волинському зупинили фінансування районної бібліотеки відкритої ще в 1909 році та яка носить ім‘я своєї знаменитої землячки Лесі Українки. Нагадаю, що 2021 рік — Рік Лесі Українки, бо відзначаємо її 150-річчя. От на Житомирщині місцева влада вже почала відзначати…П.С. Тим часом в Грузії розпочалася реконструкція музею Лесі Українки в Сурамі, де вона провела останні дні свого життя. Гордий з того, що у свій час відвідував цей музей і допомагав із поповненням експонатів та відповідно підтримував ініціативу його ремонту до 150-річчя».

Розділи: Суспільство

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути