chrome firefox opera safari iexplorer

Новоград-Волинському зупинили фінансування районної бібліотеки

04 січня 2021 о 19:21

Про це на свої сторінці у Facebook повідомив лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

«Я постійно застерігав від ризиків непрофесійної і непродуманої реформ децентралізації, яка насправді потрібна сучасній України. Щоденно команда „Рідної країни“ отримує інформацію та звернення про закриття районних та сільських гуманітарних та соціальних закладів у 2021 році. Нині серед головних ворогів нового керівництва ОТГ — районні бібліотеки та інші заклади культури. Це при тому, що зарплати керівництва ОТГ сьогодні ними ж визначені в межах 30-50 тисяч гривень з урахуванням премій. Натомість на охорону здоров’я, культуру, освіту, спорт грошей не має! От і в Новоград-Волинському зупинили фінансування районної бібліотеки відкритої ще в 1909 році та яка носить ім‘я своєї знаменитої землячки Лесі Українки. Нагадаю, що 2021 рік — Рік Лесі Українки, бо відзначаємо її 150-річчя. От на Житомирщині місцева влада вже почала відзначати…П.С. Тим часом в Грузії розпочалася реконструкція музею Лесі Українки в Сурамі, де вона провела останні дні свого життя. Гордий з того, що у свій час відвідував цей музей і допомагав із поповненням експонатів та відповідно підтримував ініціативу його ремонту до 150-річчя».

Розділи: Суспільство

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути