chrome firefox opera safari iexplorer

Біля Центральної бібліотеки столиці почали торгувати харчами

28 травня 2012 о 13:59

Біля входу до Центральної публічної бібліотеки імені Лесі Українки встановили ятку з харчовими продуктами.

Про це голову комісії з питань культури та туризму Олександра Бригинця повідомили працівники зазначеної бібліотеки.

Працівники закладу розповіли депутату, що МАФ з овочами та фруктами з’явився під стінами бібліотеки (біля входу в бібліотеку) вночі з 16-го на 17-те травня. Брудний, розписаний з усіх боків чорною фарбою, масивний кіоск сірого кольору закрив стіну та частину вікна безкоштовного читального Інтернет-залу, в якому протягом дня працюють не менше 50 відвідувачів. Торгівля з кіоску забруднює територію та створює незручності для відвідувачів.

«Я повністю підтримую бібліотеку в її прагненні мати культурне середовище не лише в приміщення, а й на території навколо закладу, яку колектив бібліотеки весною привів у належний стан», — наголосив О. Бригинець.

Голова комісії звернувся до першого заступника голови КМДА О. Мазурчака з проханням перевірити законність встановлення згаданого МАФу та сприяти його демонтажу з прилеглої до бібліотеки території, оскільки всього в кількох десятках метрах від бібліотеки достатньо продуктових магазинів та аналогічних яток.

«МАФи, від яких давно відмовились у всьому світі, продовжують морально і візуально знищувати Київ. Хоча влада й каже, що в Києві нові ятки не з’являються, а лише демонтуються старі — незаконно встановлені, але як бачимо на прикладі території Публічної бібліотеки, це лише слова», — зазначив О. Бригинець.

Нагадаємо, Публічна бібліотека імені Лесі Українки є центральною бібліотечною установою столиці. Її послугами користується понад 25 тисяч киян. Бібліотека є центральним книгосховищем та науково-методичним центром для публічних бібліотек міста.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути