chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко відвідав Згурівську гімназію

10 березня 2021 о 13:42

Лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко в рамках Днів Шевченка відвідав Згурівську гімназію. Під час відвідин школярам 9 класу був проведений урок, який був присвячений Великому українцю. 

Також Микола Томенко презентував навчальному закладу просвітницькі напрацювання Фонду «Рідна країна»: фільми із циклу «7 чудес України», «Українські щорічники», аудіопроекти «Живі голоси: класика української літератури», «Україна: історія Конституції».

«Наша команда створила ці проекти не лише для загального розвитку та інформування, а й для освітніх закладів, які сьогодні в сучасних умовах вже мають можливість використовувати аудіовізуальні інструменти навчання, — зазначив він, і додав — ми продовжуємо працювати в напрямку пропагування українського світу в навчальних закладах і надалі плануємо розповсюджувати наші напрацювання по школах країни».

23 вересня

Інші дати
Народився Аркадій Казка
(1890, м. Седнів, тепер Чернігівської обл. - 1929) - український поет, педагог. Підготував до друку збірку "Lamentabile", яка так і не побачила світ. 1989 р. вийшла книжка "васильки". Автор вінка сонетів, одного з перших в Україні.
Розгорнути
Народився Володимир Кубійович
(1900 – 1985), український історик, етнограф, географ, енциклопедист, видавець. Громадсько-політичний діяч, організатор видання та головний редактор «Енциклопедії українознавства» (1955 – 1984) та «Географія українських та сумежних земель».
Розгорнути
Народилась Соломія Крушельницька
(1872 - 1952) – відома українська оперна співачка, педагог. Ще за життя Соломія Крушельницька була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, Вагнерівська примадонна" ХХ століття.
"Найпрекрасніша і найчарівніша Батерфляй" Джакомо Пуччіні
Розгорнути