chrome firefox opera safari iexplorer

«Рідна країна» провела толоку біля хати Шевченка

30 березня 2021 о 13:22

Команда Громадського руху «Рідна країна» на чолі з Миколою Томенком провели толоку в саду біля хати Шевченка на Пріорці. На прохання керівництва музею була висаджена ялинка для святкових обрядів в зимовий період. Також був підсипаний ґрунт для молодих дерев.

Нагадаємо, що минулого року команда за підтримки Національного університету біоресурсів і природокористування на території музею висадили фруктовий сад, а цьогоріч ботанічний сад університету посприяв висадці ялинки. 

На подвір`ї хати Шевченка на Пріорці з`явилась ялинка

За ініціативи Миколи Томенка в саду була відновлена криниця, з якої пив воду Тарас Шевченко. Сьогодні всі охочі можуть відчути справжню атмосферу, де жив та творив Великий Кобзар. 

Криниця була відновлена у 2020 році за ініціативи Фонду Миколи Томенка «Рідна країна»

Для молодих дерев, які в минулому році висадили «Рідна країна» та НУБІП, сьогодні додали необхідний для росту ґрунт 

Розділи: Суспільство

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути