chrome firefox opera safari iexplorer

"Виходячи на сцену, я молюсь за Україну. Тому й перемагаю! ", — Іван Піддубний

04 травня 2021 о 19:57

Іван Піддубний — «чемпіон чемпіонів»: триває підготовка до 150-річчя з дня народження Великого Українця. Про це повідомив очільник «Рідної країни» Микола Томенко.

«Команда „Рідної країни“ готується до 150-річного ювілею Великого Івана — Івана Максимовича Піддубного, — зазначив Микола Томенко у своєму фейсбуку. — Серед наших реалізованих проектів щодо пропагування мого земляка й непереможного українця: видання за нашої підтримки історико-краєзнавчого видання Марії Приліпко «Іван Піддубний — сила України» до 135 річчя з дня народження; проведення фестивалю в Києві «Україна — країна найсильніших людей» з нагоди 140-річчя 6-разового чемпіона світу; видання брошури для школярів із правдивою біографією Великого Українця; підтримка традиційних свят богатирської сили на малій батьківщині знаменитого борця у Красенівці та залучення до них оліміпійських чемпіонів та чемпіонів світу із силових видів спорту: В’ячеслава Олійника, Василя Вірастюка, Миколи Ткачука, Ельбруса Тедеєва…» 

"Принагідно звертаюся до керівників українських медіа з проханням належно підготуватися до ювілею Івана Піддубного, щоб донести правду про Великого Українця, який часто повторював: «Я вірю в Бога, а святих не знаю, тож замість них Кобзаря тримаю», — додав Микола Томенко.

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути