chrome firefox opera safari iexplorer

Основний Закон — один для всіх?

18 червня 2021 о 11:30

Із нагоди 25-річчя ухвалення Конституції України команда «Рідної країни» проводить просвітницьку акцію під гаслом: «Вивчаємо Конституцію! Шануємо Конституцію! Дотримуємося Конституції!».

Нині такий захід провели у публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна. Тож світоглядні подарунки від «Рідної країни» сьогодні отримають всі бібліотеки Оболонського району Києва, повідомив очільник «Рідної країни» Микола Томенко.

Крім усього іншого, Микола Томенко обурюється політикою місцевої влади, зокрема столичної, стосовно бібліотек. 

«Дізнався про новітню ініціативу від чиновників Києва для бібліотек міста — їм нині доводять план заробітку через надання платних послуг?! А не пробували бюджет наповнювати за рахунок забудовників і ліквідацію корупційних схем та прокладок у вигляді сотень неприбуткових і непотрібних комунальних підприємств Києва? Якщо в регіонах влада перетворила бібліотеки на „головних ворогів“ і тотально їх закриває, то в Києві вирішили оптимізацію провести ринковими методами. Цікаво, а Міністерство культури підтримує перетворення біблотек Києва на торгові мафи?», — зазначає Микола Томенко.

Розділи: Політика

1 липня

Інші дати
1 липня відзначають:
  • День архітектури України.
  • День Військово-Морських Сил України.
  • День працівників морського і річкового флоту України.
Розгорнути
Павло Мірошниченко
1920 –  український художник-пленерист, особливо яскраво проявив себе в роботах, присвячених природі Криму.
Розгорнути
Йосип Шкловський
1916 – видатний український радянський астрофізик, засновник відомої астрофізичної школи. Уперше в СРСР (1953–1954) прочитав курс радіоастрономії. Головна праця «Всесвіт, життя, розум»
Розгорнути
Леонтій-Людомир Дмоховський 
1909 – першовідкривач вірусної природи ракових пухлин, засновник школи онкологічної вірусології. Першопроходець у застосуванні електронної мікроскопії, в т. ч. в онкологічній вірусології. Багатолітній член Українського лікарського товариства Північної Америки та НТШ.
Розгорнути

Новини Дивитися всі