chrome firefox opera safari iexplorer

Основний Закон — один для всіх?

18 червня 2021 о 11:30

Із нагоди 25-річчя ухвалення Конституції України команда «Рідної країни» проводить просвітницьку акцію під гаслом: «Вивчаємо Конституцію! Шануємо Конституцію! Дотримуємося Конституції!».

Нині такий захід провели у публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна. Тож світоглядні подарунки від «Рідної країни» сьогодні отримають всі бібліотеки Оболонського району Києва, повідомив очільник «Рідної країни» Микола Томенко.

Крім усього іншого, Микола Томенко обурюється політикою місцевої влади, зокрема столичної, стосовно бібліотек. 

«Дізнався про новітню ініціативу від чиновників Києва для бібліотек міста — їм нині доводять план заробітку через надання платних послуг?! А не пробували бюджет наповнювати за рахунок забудовників і ліквідацію корупційних схем та прокладок у вигляді сотень неприбуткових і непотрібних комунальних підприємств Києва? Якщо в регіонах влада перетворила бібліотеки на „головних ворогів“ і тотально їх закриває, то в Києві вирішили оптимізацію провести ринковими методами. Цікаво, а Міністерство культури підтримує перетворення біблотек Києва на торгові мафи?», — зазначає Микола Томенко.

Розділи: Політика

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути