chrome firefox opera safari iexplorer

Олімпійський урок — у Черкаському політехнічному коледжі

28 липня 2021 о 13:48

Олімпійський урок для студентів і викладачів Черкаського політехнічого коледжу провів сьогодні спільно з директором навчального закладу Русланом Красовським засновник фонду “Рідна країна” Микола Томенко.

Микола Томенко як віцепрезидент НОК в Україні, розповів про перебіг Олімпіади-2020 в Токіо та участь у змаганнях української збірної, а також відзначив кращих спортсменів коледжу. Також він передав спеціальний спортивний подарунок від Федерації бадмінтону України та її очільника Олексія Дніпрова.

“І не забуваємо, що кількість олімпійських нагород прямо пропорційна числу учасників масового спорту в нашій країні, – зазначив Микола Томенко . – Тож, підтримуємо шкільний та студентський спорт, бо нині активним і спортивним бути не лише модно, а й корисно!”

Розділи: Громадянська

18 вересня

Інші дати
Народилася Алла Горська
(1929, м. Ялта - 1970) - українська художниця та громадський діяч. Автор картин "Автопортрет з сином", "Портрет батька", "Абетка", "Біля річки", "Портрет В. Симоненка".
Ми топчемо і ворогів, і друзів, О бідні йорики, всі на один копил. На цвинтарі розстріляних ілюзій Уже немає місця для могил... (В. Симоненко)
Розгорнути