chrome firefox opera safari iexplorer

Просвітницький та Олімпійський уроки від «Рідної країни»

23 липня 2021 о 18:40

Просвітницький та Олімпійський уроки в Черняхівській школі, яка входить до складу Кагарлицької ОТГ, провів сьогодні засновник «Рідної країни» Микола Томенко.  

Школа знаменита своїми земляками, зокрема відомим письменником, борцем за незалежність Миколою Кагарлицьким та мудрими вчителями й талановитими учнями, які були серед переможців у двох номінаціях нещодовного Всеукраїнського конкурсу створення сайтів «Літературна візитка краю».

Микола Томенко презентував просвітницькі проекти: «7 чудес України», «Класика української літератури: живі голоси», «Рідна країна — безпечна країна», «Твій Шевченко». І провів олімпійський урок з нагоди відкриття Олімпійських ігор у Токіо. 

«Передав світоглядні подарунки від «Рідної країни», літературу від проекту «Українська книга» та спортивний інвентар від «Спортмастер»! — зазначив Микола Томенко. — Подяка Оксані Коротюк за ініціативу, колективу школи на чолі з Ларисою Леонідівною Яренко за гостинну зустріч і керівництву Кагарлицької ОТГ за прагнення допомогти сільській освіті в непрості часи оптимізації. Збережемо сільську школу — збережемо українське село! Збережемо українське село — збережемо Україну!».

Розділи: Громадянська

18 вересня

Інші дати
Народилася Алла Горська
(1929, м. Ялта - 1970) - українська художниця та громадський діяч. Автор картин "Автопортрет з сином", "Портрет батька", "Абетка", "Біля річки", "Портрет В. Симоненка".
Ми топчемо і ворогів, і друзів, О бідні йорики, всі на один копил. На цвинтарі розстріляних ілюзій Уже немає місця для могил... (В. Симоненко)
Розгорнути