chrome firefox opera safari iexplorer

Славний Трахтемирів: місце пам'яті і совісті українського народу

13 серпня 2021 о 18:30

Нагадаю, що вже кілька років команда «Рідної країни» на громадських та волонтерських засадах опікується історичними місцями Трахтемирова.

Ми встановили низку вказівників та упорядкували дорогу до козацьких могил. Нині плануємо поставити козацьких хрест в ознаменування пам‘яті та слави міста Трахтемирова землі козацької. Виготовлення та надписи на хресті в роботі.

Хто готовий долучитися — пишіть через повідомлення.
Усіх, хто долучився, як завжди, згадаємо незлим тихим словом!
Переконаний, що мусимо научити всіх, передовсім чиновників та бізнесменів, любити Україну за власні, а не за бюджетні кошти!

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути