chrome firefox opera safari iexplorer

Славний Трахтемирів: місце пам'яті і совісті українського народу

13 серпня 2021 о 18:30

Нагадаю, що вже кілька років команда «Рідної країни» на громадських та волонтерських засадах опікується історичними місцями Трахтемирова.

Ми встановили низку вказівників та упорядкували дорогу до козацьких могил. Нині плануємо поставити козацьких хрест в ознаменування пам‘яті та слави міста Трахтемирова землі козацької. Виготовлення та надписи на хресті в роботі.

Хто готовий долучитися — пишіть через повідомлення.
Усіх, хто долучився, як завжди, згадаємо незлим тихим словом!
Переконаний, що мусимо научити всіх, передовсім чиновників та бізнесменів, любити Україну за власні, а не за бюджетні кошти!

4 жовтня

Інші дати
Дмитро Андрусенко
1895 – український диригент, бандурист, педагог; організатор і диригент капел бандуристів. Майстер з виготовлення українських народних музичних інструментів (бандур, цимбал, сопілок).
 
Розгорнути
Народився Юрій Клен (Освальд Бурггардт)
(1891, с.Сербинівка, Хмельницька область – 1947) - український поет, перекладач, літературний критик. Автор збірки «Каравели», епопеї «Попіл імперій», есе «Спогади про неокласиків», перекладів з англійської, німецької, французької та інших мов.
У кожнім краї символом є квітка, Яка стає окрасою садка: У Англії стокротка-маргаритка, А у французів лілія струнка. Черешня й хризантема у Ніппоні (вони ввійшли в його казковий міт) і викоханий в теплому підсонні в Єгипті лотоса зірчастий квіт. А на Вкраїні – соняшник. У гурті Лукавих чорнобривців і настурцій Самотньо пнеться він до височин. (Юрій Клен)
Розгорнути