chrome firefox opera safari iexplorer

Славний Трахтемирів: місце пам'яті і совісті українського народу

13 серпня 2021 о 18:30

Нагадаю, що вже кілька років команда «Рідної країни» на громадських та волонтерських засадах опікується історичними місцями Трахтемирова.

Ми встановили низку вказівників та упорядкували дорогу до козацьких могил. Нині плануємо поставити козацьких хрест в ознаменування пам‘яті та слави міста Трахтемирова землі козацької. Виготовлення та надписи на хресті в роботі.

Хто готовий долучитися — пишіть через повідомлення.
Усіх, хто долучився, як завжди, згадаємо незлим тихим словом!
Переконаний, що мусимо научити всіх, передовсім чиновників та бізнесменів, любити Україну за власні, а не за бюджетні кошти!

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути